Kontakt

Ako pracujem

Ako predať vašu nehnuteľnosť rýchlo a za maximálnu cenu?

Vďaka dlhoročným skúsenostiam,
overeným realitným postupom a moderným marketingovým nástrojom
vám pomôžem predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za lepšiu cenu,
akoby by ste to zvládli vy sami.

Pri predaji nehnuteľnosti treba preto urobiť týchto 9 nevyhnutných krokov. Minimálne…

1. Osobné stretnutie

Prvé stretnutie je ideálne urobiť vo vašej nehnuteľnosti a slúži na naše prvotné zoznámenie. Je nezáväzné. Z vašej strany mi poviete, aké dôvody vás vedú k predaju nehnuteľnosti, aké potreby ním chcete dosiahnuť, ako aj predstavu, akú máte o priebehu celého obchodu.

Z mojej strany vás zoznámim s priebehom celého realitného obchodu, detailne zodpoviem prípadné otázky a pozriem si vašu nehnuteľnosť.

Na základe toho vypracujem trhové Ocenenie nehnuteľnosti, za ktorú sa nebude nehnuteľnosť predávať, ale sa skutočne aj predá. Nie je to len stanovenie ceny nehnuteľností podľa podobných nehnuteľností z realitných portálov, ale ocenenie, ktoré používajú na stanovenie trhovej ceny nehnuteľnosti súdni znalci.

Stretnutie majiteľov domu - Miroslav Meňhart

2. Home staging

Home staging je príprava nehnuteľností na predaj, ktorou upravíme vašu nehnuteľnosť nielen na jej nafotenie do ponuky a natočenie videoobhliadky, ale aj na následne osobné obhliadky zo strany potenciálnych záujemcov o kúpu.

Home stagingom vzbudíme čo najlepší prvý dojem na internete tak, aby vyvolal záujem o obhliadku nehnuteľnosti a na obhliadke túžbu záujemcu aj vašu nehnuteľnosť kúpiť.

3. Profesionálne nafotenie

Kvalitné fotografie nafotené zrkadlovkou sú v dnešnej dobe základným kameňom celého úspešného predaja nehnuteľnosti. Profesionálnym nafotením interiéru i exteriéru vyvolám takú pozitívnu emóciu potenciálneho záujemcu, aby sa rozhodol vašu nehnuteľnosť vidieť aj naživo.

4. Pôdorysy

Pôdorysy sú veľmi dôležité pre potenciálneho záujemcu, aby vedel, či sa do daného priestoru zmestí so svojou rodinou a ako si ho môže dovoliť zariadiť.

Každú nehnuteľnosť zameriavam laserom, aby som nakreslil jej reálny pôdorys a prípadne navrhnem pôdorys upravenej – zrekonštruovanej nehnuteľnosti. V minulosti sa mi aj na základe takéhoto pôdorysu podarilo predať nehnuteľnosť.

Príprava na natáčanie - realitný maklér Miroslav Meňhart

5. 3D scan nehnuteľnosti

Je najmodernejšia technológia používaná pri predaji nehnuteľnosti. 3D skenom vytvorím priestorový obraz vašej nehnuteľnosti, v ktorej záujemca absolvuje virtuálnu prehliadku.

Tak sa najskôr poprechádza po vašej nehnuteľnosti doma pri svojho notebooku alebo pomocou virtuálnych okuliarov, takže na skutočnú obhliadku príde len vážny záujemca. Žiadni realitní turisti, ktorí by mrhali vaším časom.

6. Video obhliadka

Pri predaji nehnuteľnosti je najvýraznejší spôsob jej prezentácie. Spojením zvuku a obrazu vytvorím taký pozitívny film o vašej nehnuteľnosti, aký sa iným spôsobom nedá. A zaujme aj väčší okruh záujemcov, lebo ľudia milujú pozeranie videí viac, ako statické fotografie.

Naviac ho umiestnim aj na najväčší vyhľadávač na svete You Tube, a tak pritiahnem ešte viac záujemcov.

7. Stránka nehnuteľnosti

Pre vašu nehnuteľnosť vytvorím samostatnú web-stránku nehnuteľnosti, kde záujemca nájde kompletnú informáciu o vašej nehnuteľnosti v takom rozsahu, ako nikde inde. Vrátane podrobného popisu, fotografií, videa, mapy, …

Aj takto môže vyzerať stránka vašej nehnuteľnosti:

Stránka nehnuteľnosti od makléra - Miroslav Meňhart
Reklama na Facebooku - realitný maklér Miroslav Meňhart

8. Reklama na sociálnych sieťach

Na sociálne sieti Facebook sa pohybuje čím ďalej, tým viac ľudí v rôznom veku, a teda aj našich potenciálnych záujemcov o kúpu vašej nehnuteľnosti.

Vytvorím platenú reklamu na Facebooku a zameriam ju na tú správnu cieľovú skupinu, v ktorej sa budú nachádzať potencionálni záujemcovia o vašu nehnuteľnosť.

9. A vždy niečo naviac...

Myslíte si, že tým bude kompletne pokrytý trh so všetkými potencionálnymi záujemcami o vašu nehnuteľnosť? Každá nehnuteľnosť je iná, vyžaduje si individuálny prístup a vhodnú marketingovú stratégiu predaja. 

Správny profesionálny realitný maklér vie vždy nájsť ešte niečo naviac, čím vašu nehnuteľnosť odlíši od ostatných urobí ju na trhu jedinečnou.

Som tu pre vás

Ak hľadáte partnera na predaj svojej nehnuteľnosti, tak mi zavolajte priamo na telefón 0905 472 808 alebo len jednoducho vyplňte a odošlite Kontaktný formulár a dohodnite si nezáväzné stretnutie ešte dnes.
A do 24 hodín som u vás.

Na stretnutí vám v priebehu 30 minút pomôžem BEZPLATNE navrhnút 
najvýhodnejšiu stratégie pri predaji práve tej vašej nehnuteľnosti.

Meno:

Miroslav Meňhart

Telefón:

Miroslav Meňhart - profesionálny realitný maklér

Kontakt

Napíšte mi

0905 472 808

reality@miroslavmenhart.sk

Maklér pre

Bratislavu a okolie