Dom Dobrohošť

Dom Dobrohošť – pre rybára a hospodára

Dobrohošť

243 000 €

Popis

Na predaj ponúkam 3 izbový rodinný dom v obci Dobrohošť (27 km od Bratislavy, 32 km od okresného mesta Dunajská Streda) so zastavanou plochou 119 m2, podlahovou plochou 94 m2 a výmerou pozemku 1.383 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom v Dobrohošti je samostatne stojaca stavba s nasledovnou dispozíciou (pôdorys domu je priložený).

  • vstupná hala, obývačka, 2 samostatné izby, kúpeľňa s WC, kuchyňa a terasa.

POPIS DOMU:

Rodinný dom je murovaná stavba takmer štvorcového pôdorysu. Obvodové múry sú z tehál hrúbky 40 cm sú z 3 strán zateplené izoláciou hrúbky 10 cm. Priečky sú vymurované taktiež z tehál a majú hrúbku 10 cm alebo 30 cm. Dom má ihlanovú strechu pokrytú novou škridlou. Osadený je drevenými oknami s izolačným dvojsklom, interiérové dvere sú taktiež drevené a posúvajú sa v drevených obložkových zárubniach. Na vnútorných stenách sú omietky, na podlahe je drevená palubovka, keramická dlažba alebo betón. V kúpeľni je zabudovaná rohová vaňa, WC, umývadlo a nájde sa dostatok miesta aj na automatickú práčku.

Teplo v dome zabezpečujú elektrické sálavé panely umiestnené na strope, ktoré sú riadené termostatom pre každú miestnosť samostatne. Teplú úžitkovú vodu zabezpečuje 120 l elektrický bojler Protherm. V dome sú rozvody internetu a televízie napojené na vlastný satelit. Celý rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, elektrinu 220/380 V a kanalizáciu. Naviac má aj vlastnú studňu, ktorú istotne využijete na polievanie okrasných drevín, ovocných stromov a vami pestovaných poľnohospodárskych plodín.

Dom v Dobrohošti bol postavený pred cca 50 rokmi a v súčasnosti je po čiastočnej rekonštrukcii. Boli vymenené elektrické rozvody, zaizolovaná podlaha, zateplené 3 strany domu a strecha pokrytá novou škridlou.

Rodinný dom stojí na rozľahlom pozemku s výmerou krásnych 1.383 m2 a šírkou 19 m. Na časti pozemku okolo domu sú posadené ozdobné stromy a kríky. V záhrade za domom sú posadené ovocné stromy a nájde sa v nej aj dostatok miesta na pestovanie vlastných zdravých plodín.

LOKALITA DOMU:

Tento rodinný dom sa nachádza v tichej obci Dobrohošť. V obci sa nachádza materská a základná škola, kultúrny dom, reštaurácie a ranč s koňmi. Samotná obec leží medzi pôvodným riečiskom Dunaja a vodným dielom Gabčíkovo, v okolí niekoľkých štrkovísk. Preto je ideálnym rajom pre rybárov a vyznávačov vodných športov. Do neďalekej Bratislavy sa pohodlne dopravíte autom alebo autobusom. Do Šamorína alebo Dunajskej Stredy vás z neďalekej Vojky nad Dunajom prevezie kompa na druhú stranu vodného diela.

VÝHODY DOMU:

  • dom neďaleko Bratislavy
  • nádherné prostredie lúk a vodných plôch
  • ideálne pre rybárov a vyznávačov vodných športov
  • rozľahlý pozemok na pestovanie zdravého ovocia a zeleniny
  • okamžite k dispozícii.

CENA DOMU NA PREDAJ: 243 000 €.


Ak ste vyznávačom rybolovu a vodných športov, a chcete si zároveň dopestovať vlastné zdravé ovocie a zeleninu, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Dom Dobrohošť - obecný úrad

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár