Dom Dobrohošť

Dom Dobrohošť – pre rybára a hospodára

Dobrohošť

219 000 €

Popis

Na predaj ponúkam 3 izbový rodinný dom v obci Dobrohošť (27 km od Bratislavy, 32 km od okresného mesta Dunajská Streda) so zastavanou plochou 119 m2, podlahovou plochou 94 m2 a výmerou pozemku 1.383 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom v Dobrohošti je samostatne stojaca stavba s nasledovnou dispozíciou (pôdorys domu je priložený).

  • vstupná hala, obývačka, 2 samostatné izby, kúpeľňa s WC, kuchyňa a terasa.

POPIS DOMU:

Rodinný dom je murovaná stavba takmer štvorcového pôdorysu. Obvodové múry sú z tehál hrúbky 40 cm sú z 3 strán zateplené izoláciou hrúbky 10 cm. Priečky sú vymurované taktiež z tehál a majú hrúbku 10 cm alebo 30 cm. Dom má ihlanovú strechu pokrytú novou škridlou. Osadený je drevenými oknami s izolačným dvojsklom, interiérové dvere sú taktiež drevené a posúvajú sa v drevených obložkových zárubniach. Na vnútorných stenách sú omietky, na podlahe je drevená palubovka, keramická dlažba alebo betón. V kúpeľni je zabudovaná rohová vaňa, WC, umývadlo a nájde sa dostatok miesta aj na automatickú práčku.

Teplo v dome zabezpečujú elektrické sálavé panely umiestnené na strope, ktoré sú riadené termostatom pre každú miestnosť samostatne. Teplú úžitkovú vodu zabezpečuje 120 l elektrický bojler Protherm. V dome sú rozvody internetu a televízie napojené na vlastný satelit. Celý rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, elektrinu 220/380 V a kanalizáciu. Naviac má aj vlastnú studňu, ktorú istotne využijete na polievanie okrasných drevín, ovocných stromov a vami pestovaných poľnohospodárskych plodín.

Dom v Dobrohošti bol postavený pred cca 50 rokmi a v súčasnosti je po čiastočnej rekonštrukcii. Boli vymenené elektrické rozvody, zaizolovaná podlaha, zateplené 3 strany domu a strecha pokrytá novou škridlou.

Rodinný dom stojí na rozľahlom pozemku s výmerou krásnych 1.383 m2 a šírkou 19 m. Na časti pozemku okolo domu sú posadené ozdobné stromy a kríky. V záhrade za domom sú posadené ovocné stromy a nájde sa v nej aj dostatok miesta na pestovanie vlastných zdravých plodín.

Dom má aj výhodnú orientáciu na svetové strany. Obe izby sú orientované na sever, takže máte istotu, že aj za najväčších horúčav budete zaspávať v príjemnom prostredí. Hala a terasa sú orientované na juh, a tak nielenže máte výhľad na celý pozemok, ale budete si užívať slnečné lúče najmä vtedy, keď budete z práce doma a vaše deti zo školy.

LOKALITA DOMU:

Tento rodinný dom sa nachádza v tichej obci Dobrohošť.  V obci sa nachádza materská škola, kultúrny dom, reštaurácie a ranč s koňmi. Samotná obec leží medzi pôvodným riečiskom Dunaja a vodným dielom Gabčíkovo, v okolí niekoľkých prírodných štrkovísk. Preto je ideálnym rajom pre rybárov a vyznávačov rôznych vodných športov. Relaxovať a získavať novú kondíciu môžete aj pri veľmi obľúbenej cykloturistike a kolieskových korčuliach po Dunajskej hrádzi, kedy na jednej strane vás príjemne ochladzuje vodná hladina a z druhej strany na vás blahodárne pôsobia vône a zvuky lúk.

Do neďalekej Bratislavy sa pohodlne dopravíte autom alebo autobusom. Do Šamorína alebo Dunajskej Stredy vás z neďalekej Vojky nad Dunajom prevezie kompa na druhú stranu vodného diela.

VÝHODY DOMU:

  • dom neďaleko Bratislavy
  • výborná orientácia na svetové strany
  • nádherné prostredie lúk a vodných plôch
  • ideálne pre rybárov a vyznávačov vodných športov
  • ideálne na cykloturistiku a kolieskové korčule
  • rozľahlý pozemok na pestovanie zdravého ovocia a zeleniny
  • okamžite k dispozícii.

CENA DOMU NA PREDAJ: 219 000 €.


Ak ste vyznávačom rybolovu a vodných športov, a chcete si zároveň dopestovať vlastné zdravé ovocie a zeleninu, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Dom Dobrohošť - obecný úrad

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár