Pozemok v Hrubom Šúri predáva Miroslav Meňhart

Pozemok 521 m2 v Hrubom Šúri so stavebným povolením

Hrubý Šúr

195 €/m2

Popis

Na predaj ponúkam stavebný pozemok v obci Hrubý Šúr (20 km od BA, 5 km od SC) s výmerou 521 m2 a šírkou 23 m. Rožný pozemok má takmer ideálny štvorcový tvar a môžete na ňom postaviť rodinný dom so zastavanou plochou 143 m2, na ktorý bolo vydané stavebné povolenie.

POPIS POZEMKU:

Pekný pozemok je rovinatý, rožný a má takmer ideálny štvorcový tvar. Je určený na výstavbu rodinného domu maximálne s 2 nadzemnými podlažiami a zastavanosťou do 30%. K pozemku vedie betónová prístupová cesta s chodníkom a verejným osvetlením, po ktorej sa nebudete báť chodiť kedykoľvek v priebehu celého dňa. Inžinierske siete – vodovod, elektrina a plyn sú vyvedené formou prípojok priamo na pozemok.

Na projekt 4 izbového rodinného domu s podlahovou plochou 103 m2 bolo vydané stavebné povolenie na stavbu domu, a tak môžete na tomto pozemku začať okamžite stavať váš budúci domov. V tejto lokalite bol už takýto dom postavený.

LOKALITA POZEMKU:

Slnečný pozemok sa nachádza v tichej lokalite a zároveň neďaleko centra obce, a preto všetku občiansku vybavenosť máte po ruke – obchody, poštu, základnú školu, miestny úrad, kostol. Do Bratislavy sa môžete dopravovať autobusom a autom niekoľkými cestami. Samotná obec leží neďaleko okresného mesta Senec, ktorý má kompletnú občiansku vybavenosť a dobrý prístup do Bratislavy aj vlakom. Slnečné jazerá i ďalšie jazerá v blízkom okolí umožňujú rybolov, vodné športy (plávanie, potápanie, jachting, vodné skútre, …) a poskytujú milovníkom vody taký relax, aký nájdu málokde.

VÝHODY POZEMKU:

  • štvorcový pozemok vám umožní využitie podľa predstáv
  • prípojky sietí sú už vyvedené na pozemok
  • vybudovaná cesta s chodníkom a osvetlením
  • tichá lokalita neďaleko centra obce
  • vydané stavebné povolenie
  • okamžite k dispozícii.

CENA POZEMKU NA PREDAJ: 195 €/m2


Ak hľadáte ideálny pozemok na stavbu svojho nového domova, tak MI ZAVOLAJTE na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes, aby vás nepredbehol niekto iný. Lebo taký pozemok len tak nenájdete…

Lokalita

Fotogaléria

Video obhliadka

Užitočné odkazy

Centrum v Hrubom Šúri pri Senci - Miroslav Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár