Pozemok na predaj - Hrubý Šúr

Pozemok 521 m2 v Hrubom Šúri so stavebným povolením

Hrubý Šúr

Dohodou

Popis

Na predaj ponúkam stavebný pozemok v obci Hrubý Šúr (20 km od BA, 5 km od SC) s výmerou 521 m2 a šírkou 23 m. Rožný pozemok má takmer ideálny štvorcový tvar a môžete na ňom postaviť rodinný dom so zastavanou plochou do 156 m2.

POPIS POZEMKU:

Pozemok v Hrubom Šúri je rovinatý a rožný, čo umožňuje vstupovať naň vstupovať z dvoch strán. Môžete na ňom rodinný dom s 2 nadzemnými podlažiami a zastavanosťou do 30%, takže maximálne do 156 m2. K pozemku vedie betónová prístupová cesta s chodníkom a verejným osvetlením, po ktorej sa nemusíte báť chodiť ani za úplnej tmy. Inžinierske siete – vodovod, elektrina a plyn sú vyvedené formou prípojok priamo na pozemok, kanalizácia prechádza pri pozemku. Optický kábel TELEKOM-u vedie popri dome.

Tento pozemok v Hrubom Šúri má výhodnú orientáciu na svetové strany, a tak slnečných lúčov budete mať dostatok po celý deň. A v prípade využitia fotovoltických panelov aj elektrinu zadarmo.

Na projekt 4 izbového rodinného domu s podlahovou plochou 103 m2 bolo vydané právoplatné stavebné povolenie, a tak môžete na tomto pozemku začať okamžite stavať váš budúci domov. Presne rovnaký dom bol postavený na vedľajšom pozemku a v strede tejto lokality. Fotografiu hotového domu a pôdorys máte priložené vo fotogalérii.

LOKALITA POZEMKU:

Slnečný pozemok v Hrubom Šúri sa nachádza v tichej lokalite a zároveň neďaleko centra obce, a preto všetku občiansku vybavenosť máte po ruke – materská a základnú školu, obchody, poštu, miestny úrad, kostol. Do Bratislavy sa môžete dopravovať autobusom alebo autom niekoľkými smermi. Neďaleké okresné mesto Senec má kompletnú občiansku vybavenosť a dobrý prístup do Bratislavy aj vlakom.

Samotná obec leží na brehu malebného Malého Dunaja, a tak spolu s ďalšími jazerami v bezprostrednom okolí a Slnečnými jazerá umožňujú rybolov, vodné športy (plávanie, potápanie, jachting, vodné skútre, …) a poskytnú milovníkom vody taký relax, aký nájdu len málokde.

VÝHODY POZEMKU:

  • štvorcový pozemok = ľubovoľná orientácia domu
  • rožný pozemok = prístup z dvoch strán
  • prípojky sietí vyvedené na pozemok = žiadne rozkopávky
  • vybudovaná cesta s chodníkom a osvetlením = pohodlie a bezpečnosť
  • tichá lokalita neďaleko centra obce
  • vydané stavebné povolenie = okamžitá výstavba
  • okamžite k dispozícii.

CENA POZEMKU NA PREDAJ: dohodou.


Ak hľadáte ideálny pozemok na stavbu svojho nového domova v blízkosti Bratislavy, tak MI ZAVOLAJTE na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes, aby vás nepredbehol niekto iný. Lebo taký pozemok v bratislavskom kraji len tak ľahko nenájdete…

Lokalita

Fotogaléria

Video obhliadka

Užitočné odkazy

Centrum v Hrubom Šúri pri Senci - Miroslav Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár