Dom v Hrubom Šúri predáva - Miroslav Meňhart

Rodinný dom pri Bratislave – v Hrubom Šúri pri Senci

Hrubý Šúr

284 700 €

Popis

Na predaj ponúkam 4 izbový rodinný dom pri Bratislave – v obci Hrubý Šúr (20 km od BA, 5 km od SC), 1-podlažný dom (bungalow) s úžitkovou plochou 103 m2 a s výmerou pozemku 553 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Priestranný dom je samostatne stojaca novostavba s ideálnou dispozíciou, ktorá ju premyslene rozdeľuje na dennú a oddychovú časť – pôdorys domu je priložený: zádverie, chodba, denné WC s umývadlom, obývačka prepojená s kuchyňou a komorou, 3 samostatné izby, kúpeľňa a terasa.

POPIS DOMU:

Rodinný dom je precízne postavená tehlová stavba takmer štvorcového pôdorysu s obvodovými múrmi hrúbky 30 cm + 15 cm zateplenie a priečkami s hrúbkou 15 cm. Zastavaná plocha domu je 133 m2 + 32 m2 priestranná terasa, na ktorú môžete vstúpiť z izby, obývačky ako aj z kuchyne. Terasa je odizolovaná od samotnej základovej dosky, čo zabráni vzniku tepelných mostov a plesní vo vnútri domu.

Dom má sedlovú strechu, v ktorej je vytvorený aj dostatočný priestor na odkladanie vašich sezónnych vecí s výmerou cca 20 m2. 15 cm zateplenia obvodových múrov, 25 cm zateplenia podlahy a 38 cm zateplenia stropu spôsobilo, že dom bol zaradený do najvyššej – nízkoenergetickej triedy „A“, takže náklady na vytvorenie tepelnej pohody v ňom budete mať minimálne.

Osadený je plastovými oknami s izolačným trojsklom a bezpečnostnými vstupnými dverami. Na oknách sú elektricky ovládané vonkajšie žalúzie, ktoré vám vytvárajú účinnú ochranu voči počasiu – v zime proti chladu a vetru, v lete proti nadmernému teplu. V priestrannej kúpeľni je vytvorený dostatok priestoru pre vaňu, sprchovací kút, WC, umývadlá a automatickú práčku. Na vnútorných stenách sú omietky vymaľované na bielo a podlahu tvorí betónový poter. V dome sú zrealizované optické rozvody pre káblovú televíziu a internet napojené na Telekom.

Tepelnú pohodu vám zabezpečí elektrické podlahové kúrenie s reguláciou teploty pre každú miestnosť samostatne a krb v obývačke, ktorého prípravu už máte taktiež zrealizovanú. Podlahové kúrenie a prípravu teplej úžitkovej vody zabezpečuje tepelné čerpadlo. Orientácia domu vzhľadom na svetové strany vám umožní naviac na strechu nainštalovať fotovoltické panely, a tak získate aj elektrinu zadarmo.

Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, elektrinu a žumpu o objeme 12 m3. V ceste pred domom je už vybudovaná kanalizácia, aby sa napojila v budúcnosti na obecnú kanalizáciu, ktorá sa bude realizovať. Na pozemok je vyvedená aj prípojky plynu pre prípad, ak by ste ho chceli v budúcnosti využívať.

Dom stojí na rovinatom, takmer štvorcovom pozemku s výmerou 553 m2, ktorý je dostatočne veľký na parkovanie vašich áut, postavenie bazéna a záhradného domčeka, ako aj na pestovanie okrasných drevín, kvetov a vlastnej zeleniny. Za domom je vytvorený dostatočný priestor na vybudovanie garáže, aby ste si vaše auto chránili pred nepriaznivým počasím.

Dom je aktuálne vo výstavbe s termínom dokončenia 04-05/2023. Vo fotogalérii si môžete pozrieť aktuálny stav výstavby, ako aj stav domu po dokončení, lebo rovnaký dom sme už v tejto lokalite postavili.

LOKALITA DOMU:

Tento priestranný rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite obce, ktorá sa budovala posledných 5 rokov. Je tak kľudná, že sa vaše deti môžu bezpečne hrať priamo na ulici. Na druhej strane – do centra obce je len 3 minúty pešo a nájdete tu na jednom mieste obecný úrad, kostol, obchod, reštauráciu a kúsok ďalej materskú a základnú školu. Obec má vlastný športový areál s futbalovým a volejbalovým ihriskom, ako aj prírodným detským ihriskom. Leží na brehu Malého Dunaja, a tak okrem turistiky a cykloturistiky môžete pestovať vodné športy a rybolov. A milovníci vody si prídu na svoje aj na neďalekých Slnečných jazerách.

Do okresného mesta Senec so všetkými jeho službami to máte len 5 km. Do Bratislavy sa môžete dopraviť autom alebo autobusom niekoľkými smermi alebo vlakom zo železničnej stanice Senec.

VÝHODY DOMU:

  • nízkoenergetická stavba domu s romantickým krbom
  • premyslená dispozícia 103 m2 podlahovej plochy
  • dobre využiteľný štvorcový pozemok
  • výhodná orientácia na svetové strany
  • tichá lokalita na bezpečné hranie detí aj na ulici.

CENA DOMU: 284 700 €.


ZAVOLAJTE MI čo najskôr na telefón 0905 472 808 a príďte si osobne pozrieť tento zaujímavý dom pri Bratislave, či si v ňom vybudujete svoj nový domov. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Video obhliadka

Užitočné odkazy

Centrum Obce Hrubý Šúr - Miroslav Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár