Dom v Hrubom Šúri predáva - Miroslav Meňhart

Rodinný dom pri Bratislave – v Hrubom Šúri pri Senci

Hrubý Šúr

249 000 €

Popis

Na predaj ponúkam 4 izbový rodinný dom pri Bratislave – v obci Hrubý Šúr (20 km od BA, 5 km od SC), 1-podlažný dom (bungalow) s úžitkovou plochou 103 m2 a s výmerou pozemku 553 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Priestranný dom je samostatne stojaca novostavba s ideálnou dispozíciou, ktorá ju premyslene rozdeľuje na dennú a oddychovú časť – pôdorys domu je priložený: zádverie, chodba, denné WC s umývadlom, obývačka prepojená s kuchyňou a komorou, 3 samostatné izby, kúpeľňa a terasa.

POPIS DOMU:

Rodinný dom je stavba takmer štvorcového pôdorysu precízne postavená z prírodného materiálu – tehly. Obvodové múry sú hrúbky 30 cm + 15 cm zateplenie a priečky majú hrúbku 15 cm. Zastavaná plocha domu je 133 m2 + 32 m2 priestranná terasa, na ktorú môžete vstúpiť z izby, obývačky ako aj z kuchyne. Dôležité je, že terasa je odizolovaná od samotnej základovej dosky. Tak sa zabráni vzniku tepelných mostov, a tým aj v budúcnosti vzniku nezdravých plesní vo vnútri domu.

Dom má ihlanovú strechu, v ktorej máte vytvorený dostatočný priestor s výmerou cca 20 m2 na odkladanie vašich sezónnych vecí. 15 cm zateplenia obvodových múrov, 25 cm zateplenia podlahy a 38 cm zateplenia stropu spôsobilo, že dom bol zaradený do najvyššej – nízkoenergetickej triedy „A“, takže náklady na vytvorenie tepelnej pohody v ňom budete mať minimálne.

Osadený je plastovými oknami s izolačným trojsklom a bezpečnostnými vstupnými dverami. Na oknách sú elektricky ovládané vonkajšie žalúzie, ktoré vám vytvárajú účinnú ochranu voči počasiu – v zime proti chladu a vetru, v lete proti nadmernému teplu. V priestrannej kúpeľni je vytvorený dostatok priestoru pre vaňu, sprchovací kút, WC, umývadlá a automatickú práčku. Na vnútorných stenách sú omietky vymaľované na bielo a podlahu tvorí betónový poter. V dome sú zrealizované optické rozvody pre káblovú televíziu a internet napojené na Telekom.

Tepelnú pohodu vám zabezpečí elektrické podlahové kúrenie s reguláciou teploty pre každú miestnosť samostatne a romantický krb v obývačke, ktorého prípravu už máte taktiež zrealizovanú. Podlahové kúrenie a prípravu teplej úžitkovej vody zabezpečuje tepelné čerpadlo. Orientácia domu vzhľadom na svetové strany vám umožní naviac na strechu nainštalovať fotovoltaické panely, a tak získate aj elektrinu zadarmo.

Tento dom je postavený do stavu holodomu a zladený do moderných farieb – strecha, odkvapy, okná a vstupné dvere sú tmavošedé (antracit), vonkajšia fasáda je biela (bledo-šedá) so šedou grafikou.

Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, elektrinu a žumpu o objeme 12 m3. V ceste pred domom je už vybudovaná kanalizácia, aby sa napojila v budúcnosti na obecnú kanalizáciu, ktorá sa bude realizovať. Na pozemok je vyvedená aj prípojky plynu pre prípad, ak by ste ho chceli v budúcnosti využívať.

Dom stojí na rovinatom, takmer štvorcovom pozemku s výmerou 553 m2, ktorý je dostatočne veľký na parkovanie vašich áut, postavenie bazéna a záhradného domčeka, ako aj na pestovanie okrasných drevín, kvetov a vlastnej zeleniny. Za domom je vytvorený dostatočný priestor na vybudovanie garáže, aby ste si vaše auto chránili pred nepriaznivým počasím.

Dom je tesne pred dokončením. Vo fotogalérii si môžete pozrieť jeho aktuálny stav, ako aj stav domu po dokončení, lebo rovnaký dom sme už v tejto lokalite postavili. Ale ideálne si je ho pozrieť osobne, ako aj príjemnú lokalitu, v ktorej je postavený.

LOKALITA DOMU:

Tento priestranný rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite obce, ktorá sa budovala posledných 5 rokov. Je tak kľudná, že sa vaše deti môžu bezpečne hrať priamo na ulici. Na druhej strane – do centra obce je len 3 minúty pešo a nájdete tu na jednom mieste obecný úrad, kostol, obchod, reštauráciu, materskú a základnú školu. Obec má vlastný športový areál s futbalovým a volejbalovým ihriskom, ako aj prírodným detským ihriskom. Leží na brehu Malého Dunaja, a tak okrem turistiky a cykloturistiky môžete pestovať vodné športy a rybolov. A milovníci vody si prídu na svoje aj na neďalekých Slnečných jazerách (plávanie, potápanie, jachting, vodné skútre, …).

Do okresného mesta Senec so všetkými jeho službami to máte len 5 km. Do Bratislavy sa môžete dopraviť autom alebo autobusom niekoľkými smermi alebo vlakom zo železničnej stanice Senec.

VÝHODY DOMU:

  • nízkoenergetická stavba domu s romantickým krbom
  • premyslená dispozícia 103 m2 podlahovej plochy
  • dobre využiteľný štvorcový pozemok
  • výhodná orientácia na svetové strany
  • tichá lokalita na bezpečné hranie detí aj na ulici.

CENA DOMU: 249 000 €.


ZAVOLAJTE MI čo najskôr na telefón 0905 472 808 a príďte si osobne pozrieť tento zaujímavý dom pri Bratislave, či si v ňom vybudujete svoj nový domov. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Video obhliadka

Užitočné odkazy

Centrum Obce Hrubý Šúr - Miroslav Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár