1 izbový byt na prenájom v lokalite Bratislava – Lamač

Bratislava - Lamač - Studenohorská

390 €/mes.

Popis

Na prenájom ponúkam 1 izbový byt, Bratislava – Lamač – Studenohorská, podlahová plocha bytu je 41 m2, 2. poschodie z 8. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU:

Chodba tvaru L, samostatná izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC.

POPIS BYTU:

Príjemný 1 izbový byt sa nachádza na druhom z ôsmych poschodí, na ktoré vás vyvezie osobný výťah. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Interiérové dvere sú vsadené do obložkových zárubní, na stenách sú omietky. V izbe a chodbe je položená plávajúca podlaha, ostatnú časť bytu pokrýva keramická dlažba. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily, takže tepelnú pohodu a hospodárenie máte plne vo svojich rukách.

V kúpeľni je umiestnený sprchovací kút a je tu aj dostatok miesta aj na automatickú práčku so sušičkou BOSCH. V kuchynke je umiestnená kuchynská linka so zabudovaným spotrebičmi – sklokeramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu BOSCH. Byt na prenájom je čiastočne zariadený – v kuchyni je chladnička a jedálenský stôl, v izbe rozťahovacia dvojsedačka, skriňa a komoda na umiestnenie televízora..
Parkovať môžete pohodlne v okolí bytového domu.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom je panelová stavba, ktorá je zateplená a má urobenú strechu. Nachádza sa v tichej lokalite obklopenej zeleňou.

LOKALITA BYTU:

Bytový dom stojí neďaleko Malokarpatského námestia, kde nájdete reštauráciu, pár obchodov, vrátane TESCA. Na opačnej strane je LIDL a trochu ďalej nákupné stredisko Bory Mall. Na MHD to máte pár krokov a na diaľničný obchvat 1 minútu jazdy autom. A Lamač má aj vlastnú stanicu ŽSR.
Či už chcete len tak relaxovať a prevetrať hlavu alebo naberať novú kondíciu, tak neďaleké lesy Malých Karpát sú na to úplne ideálne…

CENA ZA PRENÁJOM BYTU pre 1 osobu: 390 €/mes.

(poplatok za internet a televíziu si platí nájomca podľa zvoleného balíka služieb sám).


Tento 1 izbový byt je OKAMŽITE K DISPOZÍCII na prenájom.

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár