Referencie/Predané

Predané nehnuteľnosti

Nechám miesto seba hovoriť čas. Referencie hovoria všetko.
Pozrite sa, ako rýchlo a účinne viem predávať…

Predané a prenajaté nehnuteľnosti

Mapa predaných nehnuteľností

Nechám miesto seba hovoriť čísla. Aj to sú referencie.
Pozrite sa na mape, kde a koľko nehnuteľností sme predali:

Spokojní klienti

Čo o mne hovoria

Nechám miesto seba hovoriť mojich klientov, či už z radov predávajúcich alebo kupujúcich.
Prečítajte referencie si, ako boli oni spokojní s mojimi službami:

Predaj 4 izbového bytu

Bratislava - Petržalka - Poloreckého

S p. Meňhartom sme riešili zložitejšiu transakciu predaja 4i bytu v Petržalke s oddialeným sťahovaním ako súčasť kúpy inej nehnuteľnosti – rodinného domu. Pán Meňhart poskytol komplexnú starostlivosť pri príprave rezervačných a kúpno-predajných zmlúv, home stagingu, obhliadky, notára a zavkladovanie. Počas celého procesu sme sa mohli naozaj spoľahnúť na jeho slovo, kvalitné podklady a rýchly proces. Byt sme predali za 2 dni hotovostnému klientovi.

Najviac si ceníme skutočnosť, že sme mohli naozaj dôverovať v kvalitu práce p. Meňharta a jeho mnohoročné skúsenosti, spoľahlivosť, vysoké etické štandardy jednania a osobnú angažovanosť zabezpečiť hladký a rýchly obchod a záujem vytvoriť vzťah s predávajúcim aj kupujúcim, ktoré sú zárukou hladkého dokončenia realitnej transakcie. Určite by sme využili služby jeho kancelárie opäť a môžeme jeho služby bez obáv odporučiť.

Ján Bobocký

Predaj 4 izbového bytu

Bratislava - Petržalka - Haanova

Vážený pán Meňhart,

ďakujem za Vašu pomoc pri predaji môjho bytu v Petržalke (4 izbový byt, Haanova). Mala som možnosť za posledné 3 roky stretnúť viac realitných pracovníkov, a tak si dovolím tvrdiť, že viem posúdiť, čo je pre nás ako klientov prijemné, užitočné, a čo nie. Váš prístup môžem ohodnotiť slovami: kompetentný, ústretový a ľudský. Ďakujem a dúfam, že sa ešte stretneme pri predaji alebo kúpe inej nehnuteľnosti. Želám všetko dobré v ďalšej práci a Vaše číslo mobilu si určite nechám.

S pozdravom

Mária Mlejnková

Predaj 3 izbového bytu

Bratislava - Petržalka - Budatínska

Pri riešení otázky nášho bývania sme potrebovali uskutočniť pomerne rýchly predaj nášho bytu na Budatínskej ulici v Petržalke. Obrátili sme sa na realitnú kanceláriu Mr. Real. O ich znalosti trhu nás presvedčilo množstvo inzerovaných aktivít o predaji a kúpe nehnuteľností pre ich klientov v Bratislave a najmä Petržalke.

Po nakontaktovaní boli nesmierne promptní – od prvotného stretnutia k predaju bytu s realitným maklérom pánom Meňhartom cez následné naplánovanie obhliadok až po ich uskutočnenie. A byt bol predaný za 2 dni.

Oceňujem najmä prístup a znalosti pána Meňharta v oblasti realít a práva. Vždy nám vedel trpezlivo zodpovedať naše otázky, bol flexibilný v komunikácií s nami, a to i cez víkendy. Taktiež si cením jeho prístup voči nám ako klientom, vždy dodržal, na čom sme sa dohodli a prízvukujem jeho obozretnosť v procese predaja voči tomu, aby nedošlo k podvodu.
Služby RK Mr. Real by som určite odporučila aj svojim známym a rodine.

Júlia Lacková

Predaj 2 garsónky de Luxe

Bratislava - Petržalka - Pečnianska

Služby realitnej kancelárie Mr. Real som sa rozhodla využiť vo chvíli, keď som potrebovala predať čo najskôr moju dvojgarsónku de Luxe na Pečnianskej ulici v Petržalke. Ing. Meňharta som poznala ako profesionála v oblasti realít, ktorý sa tejto problematike venuje už niekoľko rokov. Vždy mu išlo o to, aby poskytoval komplexné služby, a preto som sa rozhodla pre spoluprácu s ním.

Jeho profesionalita sa prejavila hneď na začiatku, keď do troch dní prebehli obhliadky a predaj. Veľmi si cením, že všetky služby boli zabezpečené Ing. Meňhartom (obhliadky, zmluvy, finančná zábezpeka, odovzdanie bytu), čo bolo pre mňa úžasné a za čo Ing. Meňhartovi ďakujem a želám mu veľa úspechov. Na základe tejto pozitívnej skúsenosti a komplexným službám určite odporučím jeho realitnú kanceláriu aj svojim známym.

Zdenka Martinkovičová

Predaj 2 izbového bytu

Bratislava - Nové Mesto - Legerského

Naša spolupráca s Mr.Real pri predaji nášho bytu vznikla viac menej náhodou. Dnes, ked sme úspešne cez túto realitnú kanceláriu predali náš dvojizbový byt v Bratislavskom III. obvode, som tejto náhode nesmierne vďačný.

Na začiatku našej spolupráce bola iba malá služba – vypracovanie znaleckého odhadu na náš byt. Služba malá, ale dojem ,ktorý na nás zanechala bol o to väčší. Profesionálny, ale zároveň ľudský prístup nás oslovil a otázka, či by nás p. Meňhart zastupoval pri predaji bytu už bolo vlastne naše želanie. A takto sme naše starosti previedli na plecia realitnej kancelárie Mr.Real, a to dá sa povedať, že doslova.

Odvtedy sme už nemuseli nič podniknúť. Fotodokumentácia, príprava bytu, technické záležitosti, popis okolia, komunikácia a predvádzanie bytu prípadným záujemcom a dalších tisíc maličkostí, ktoré dokopy sa podpísali pod predaj nášho bytu, boli v realizácií Mr. Real. My sme boli pravidelne informovaní o postupe, a to emailom, ale i osobne. Ak by som mal v krátkosti vyhodnotiť našu spoluprácu, tak musím uviesť, že p. Meňhart je vynikajúci realitný maklér, právnik a obchodník v jednej osobe.

Na záver by som mal napísať, že s pokojným svedomím odporúčam služby realitnej kancelárie Mr. Real, ale netreba. Vynikajúce výsledky tejto kancelárie, jej profesionálny, ale i priateľský prístup sú najlepším odporúčaním, ktoré vystavil sám život.

Spokojný klient Milan Rajnák

Predaj 4 izbového bytu

Bratislava - Petržalka - Röntgenova

Realitnú kanceláriu Mr. Real som zvolila z dôvodu najrýchlejšej odozvy z pomedzi asi 5 kancelárií. Na realitnom trhu treba byť rýchly a toto ma presvedčilo, že je to tá správna voľba pre predaj môjho 4 izbového Petržalského bytu.

Vystupovanie pána Meňharta bolo bezkonkurenčné, všetci by sa od neho mali učiť. Ako maklér zabezpečil, že ma predaj bytu nijak nezaťažil a odbremenil ma od nepríjemných vecí spojených s touto transakciou. Záverom kanceláriu odporúčam každému, kto nechce mať z kúpy, predaja či prenájmu svojej nehnuteľnosti akékoľvek starosti.

S pozdravom – Barbora Dudášová

Kúpa pozemku 17.300 m2

Senec

S realitnou kanceláriou Mr.Real začala naša spoločnosť spolupracovať v apríli 2015 na základe referencie, ktorú sme dostali od inej realitnej firmy. Cieľom bolo nájsť priemyselný pozemok v okolí Bratislavy, spĺňajúci požadované kritériá, vhodný na realizáciu nášho investičného zámeru – vybudovania vlastných skladovacích a administratívnych kapacít pre účely ďalšieho rozvoja podnikateľskej činnosti našej spoločnosti.

Počas celej doby hľadania vyhovujúceho pozemku až po samotný priebeh kúpy pozemku sme boli absolútne spokojní s profesionálnym prístupom, pochopením požiadaviek našej spoločnosti na daný pozemok , ako i poradenstvom a podporou pána Meňharta. Určite odporúčame realitnú kanceláriu Mr. Real s.r.o. iným spoločnostiam, ktoré potrebujú nájsť reality podľa svojich potrieb.“

Ing. Eva Škorňová – konateľ DONAUCHEM, s.r.o.

Predaj 2 izbového bytu

Bratislava - Petržalka - Gwerkovej

Služby Mr. Real – reality profesionálne som využila pri predaji 2-izb. bytu v Bratislave – Petržalke, časť Ovsište. Oslovila ma svojou profesionálne spracovanou web stránkou, na ktorej sa z rozsiahleho a hodnoverného opisu spolu s množstvom fotografií dozviete veľmi veľa o ponúkanej nehnuteľnosti.

Predaj bytu prebehol bez väčších problémov a na profesionálnej úrovni tak, ako tomu nasvedčoval môj prvý dojem. Oceňujem priamu a promptnú komunikáciu s pánom Meňhartom a kompletné poradenstvo pre mňa ako predávajúcu. Želám Mr. Real ešte veľa spokojných klientov, či už na strane predávajúcich tak aj kupujúcich.

Jana Demeterová

Predaj 4 izbového bytu

Bratislava - Petržalka - Planckova

Predaj našej nehnuteľnosti sa dostal do štádia, že už sú peniaze na účte notárky a je podaný aj návrh na vklad vlastníckeho práva. Už v tomto štádiu sa Vám chceme poďakovať za profesionálny postup pri predaji našej nehnuteľnosti 4-izbového bytu v Petržalke.

Oceňujeme, že za krátky čas (od decembra 2017) ste dokázali naplniť už väčšinu podstatných krokov predaja, ktoré ste nám na začiatku načrtli prehľadným spôsobom. Zvlášť oceňujeme to, že ste nás pravidelne a včas informovali o postupe predaja bytu. Preto, keď budeme ešte realizovať predaj nehnuteľnosti, tak sa hodláme na Vás opäť obrátiť. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

RNDr. Kamil Vrana, CSc.

Predaj chaty

Bratislava – Lamač - Plánky

Ing. Meňharta, realitného makléra a majiteľa Mr. Real – reality profesionálne, sme stretli za účelom sprostredkovania predaja chaty v Lamači. Po istej negatívnej skúsenosti z minula boli naše požiadavky na makléra pomerne vysoké a presne špecifikované. Musím povedať, že prístup Ing. Meňharta bol od začiatku veľmi ústretový a tiež vysoko profesionálny, a preto sme neváhali zveriť mu realizáciu predaja. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako mimoriadne dobré a rozhodne ho neľutujeme.

Pán Meňhart je nielen profesionál, ale má svoju prácu skutočne rád – čo je aj vidieť. Hneď na úvod nás podrobne oboznámil s krokmi, ktoré bude podnikať. Týkali sa „home staginguʺ, nasledovalo zdokumentovanie objektu (fotky boli naozaj profesionálne a nemenej vynikajúco urobené video), zverejnenie ponuky na internete, presné a pravidelné informovanie o obhliadkach a návštevnosti webstránok a finalizácie predaja. Podmienky spolupráce od začiatku až po zavŕšenie realizácie predaja boli podrobne uvedené v zmluve a všetky boli presne dodržané. Navyše, pán Meňhart sa staral o poriadok a čistotu objektu. Nelenilo sa mu ísť na obhliadky ani v nepriaznivom počasí. Prinášal nové podnety. Jeho profesionalita a znalosť zákonov a predpisov sa ukázala aj pri samotnej realizácii kúpnopredajného aktu, ktorý prebehol veľmi hladko a pre nás veľmi pohodlne.

Celá rodina sa zhodla na tom, že sme mali výnimočného realitného makléra a môžeme ho s kľudným svedomím odporučiť i tým najnáročnejším.

Želmíra Plencnerová a Ľubica Rovanová

Predaj 2 izbového bytu

Trenčín – Pod Sokolice

Predovšetkým sa chceme s manželom poďakovať Ing. Meňhartovi za rýchly a profesionálny predaj našej nehnuteľnosti v Trenčíne, dúfam k obojstrannej spokojnosti. Pána Ing. Meňharta sme oslovili na odporučenie známych, nakoľko nám realitná kancelária oslovená ako prvá nedokázala byt predať. Avšak po nástupe Ing. Meňharta dostalo všetko spád – prvý mesiac, prvá obhliadka a hneď aj kupujúci; čo si môžeme viac želať?

Veľmi oceňujeme, ako profesionálne nás previedol cez celý proces predaja – výbornou komunikáciou od vyhľadania kupujúceho, cez obhliadky až po všetky právne, finančné a úradné náležitosti – skutočne kompletné služby „na kľúč“, všetko zariadené a pripravené k nášmu podpisu. Vidno, že práca je jeho koníčkom. Ak by sme ešte potrebovali maklérske služby, vieme, že už nemusíme hľadať a s radosťou odporučíme ďalej. Za všetko hovorí jeho motto: „Nejdem nehnuteľnosť pridať do môjho portfólia, ale predať.ʺ

Manželia Oľga a František Masníkovi

Predaj stavebných pozemkov

Hrubý Šúr

 

Služby realitnej kancelárie Mr. Real sme využili už v minulosti pri predaji domu v Senci a niekoľkých pozemkov v Hrubom Šúri. Keďže sa nám spolupráca osvedčila, pri predaji týchto pozemkov v Hrubom Šúri sme neváhali.

Na práci nášho makléra, pána Meňharta, sa nám najviac páčila precíznosť a v neposlednom rade aj úspešnosť pri vkladovaní kúpnych zmlúv. Čo bolo dohodnuté všetko dodržal. Určite ho budeme aj ďalej odporúčať.

JUDr. Barbora Jasenovcová

Predaj rodinného domu

Dubnica nad Váhom

Dobrý deň, pán Meňhart!
V uplynulom období cca 7 mesiacov sme spolupracovali na realizácii predaja rodinného domu po rodičoch v Dubnici nad Váhom. Rozhodnutie využiť Vaše služby vyplynulo zo skutočnosti, že sa nám spolu s bratom nedarilo predať rodinný dom už isté obdobie predtým, hoci záujem o kúpu bol, ale za podstatne nižšiu cenu. O existencii Vašej realitnej kancelárie som nemal ani tušenia, doporučil Vás môj brat Egon. Pomohli ste nám predať rodinný dom za cenu, ktorá je blízka odhadu aj napriek okolnostiam, ktoré sa v predchádzajúcom období vyskytli /koronavírus/, kedy nikto netušil, ako sa celá situácia vyvinie.

Páčilo sa mi, že sme boli pravidelne informovaní o priebehu predaja, páčila sa mi samotná príprava /super naaranžované vnútorné priestory aj prezentovanie zvonka, vrátane okolia a benefitov z toho vyplývajúcich/. Aj od susedov z vedľajšej bytovky som počul vyjadrenia v zmysle „mať tak peniaze, okamžite to kupujem, vyzerá to veľmi dobre“. Oceňujem, že som hneď od začiatku našej spolupráce nepočul z Vašej strany vety typu „ za tú cenu to nepredáte, to budete predávať päť rokov, znížte cenu“, hneď po prvých obhliadkach.

Všetko to prebehlo na vysokoprofesionálnej úrovni, a to sa cení. Pokiaľ budem mať príležitosť, určite Vaše služby doporučím. Ešte raz, ďakujem za spoluprácu a prajem veľa zdravia a úspechov.

Peter Duhár

Predaj 3 izbového bytu

Bratislava – Petržalka - Smolenická

Realitnú kanceláriu „Mr. Real – reality profesionálne“, sme kontaktovali z dôvodu predaja 3-izbového bytu v Petržalke na Smolenickej ulici. Vo výbere to bola druhá realitná kancelária. Vedie ju Ing. Meňhart. Náš výber sa ukázal správny.

Profesionálny prístup sme ocenili nielen my predávajúci, ale aj záujemci o nehnuteľnosť. Mr. Real predaj nehnuteľnosti zvládol v pomerne krátkom čase ku spokojnosti obidvoch strán. S touto RK určite ešte budem spolupracovať a taktiež ju doporučujem ďalším záujemcom.

Ing. Roman Barka

Predaj 1 izbového bytu

Bratislava – Dúbravka – Securisova

S Mr. Real sme realizovali v septembri 2020 predaj 1-izboveho bytu v Dúbravke. Rozhodla som sa pre túto realitnú kanceláriu na základe odporúčania známej. V mojej momentálnej životnej situácii (krátko pred pôrodom) som ocenila najmä možnosť nemusieť riešiť ani najmenší detail ohľadom predaja osobne – a to vďaka plnej moci, ktorú som maklérom udelila a podarilo sa tak byt predať bez zbytočného cestovania zo zahraničia, kde žijem, dokonca počas náročného obdobia začínajúcej pandémia.

Najviac oceňujem seriózne priame jednanie, ľudský prístup a profesionalitu.

Michaela Bacanová Bartíková

Predaj rodinného domu

Bratislava – Lamač – Cesta na Klanec

S predajom nášho domu v Lamači sme sa na odporúčanie známych, ktorí s ním mali dobré skúsenosti, obrátili na realitnú kanceláriu Mr. Real – Miroslava Meňharta. Spolupráca s Ing. Meňhartom bola od začiatku veľmi dobrá a vysoko profesionálna. Na vyskytujúce sa komplikácie reagoval veľmi promptne a odborne.

V dnešnej dobe je vzácne, ak niekto pracuje na 70-80 percent. Ing. Meňhart nás prekvapil svojou odvedenou prácou nie na 100, ale na 120 percent. V blízkej budúcnosti budeme predávať byt v Ba, pre nás je jednoznačné na koho sa o pomocou s jeho predajom obrátime. Mr.Real je dobrá voľba, môžeme len odporučiť.

Tibor Geljen, Nové Zámky

Kúpa 3 izbového bytu

Bratislava – Petržalka – Šášovská

S realitnou kanceláriou Mr. Real sme realizovali kúpu 3 izbového bytu v Bratislave, v mestskej časti Petržalka. Inzerát sme našli na webovej stránke reality.sk. Byt sa nám zapáčil hneď na prvý pohľad už podľa fotiek a opisu v inzeráte. S maklérom, Ing. Meňhartom sme si dohodli obhliadku bytu hneď na druhý deň a v nasledujúcich dňoch rovno podpísali rezervačnú zmluvu.

Za krátke časové obdobie sa aj vďaka realitnej kancelárii podarilo kúpu bytu zrealizovať. Celý proces prebehol rýchlo. V prípade, že niekto z našich príbuzných a priateľov by chcel kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, tak im určite odporučíme služby realitnej kancelárie Mr. Real, nakoľko si ceníme hlavne odbornosť, rýchlu, férovú a otvorenú komunikáciu.

Zuzana Putzová a Michal Slávik

Kúpa chaty pri Slovnafte

Bratislava – Ružinov - Slovnaftská

Pán Meňhart mi pomohol pri kúpe chaty v Bratislavskom záhradkárskom areáli pri Slovnafte. Síce mal chatku v exkluzívnom predaji, a teda som si RK v podstate nemohol vyberať, som spokojný jak s kúpou, tak aj s prístupom.

Pán Meňhart má očividne roky skúseností, ale najviac som asi ocenil jeho nákazlivú priamosť a pocit, že mu veľmi záleží, aby sa z transakcie tešili všetci zúčastnení, a nielen jeho peňaženka. Stará škola, čo nezaspala na vavrínoch? Určite odporúčam.

Lukáš Čuperka

Predaj 3 izbového bytu

Bratislava – Petržalka - Pečnianska

 

Dobrý deň pán Meňhart,

v prvom rade ďakujeme za úspešný predaj bytu. Vaša ústretovosť, promptnosť, vždy ochotný robiť prácu naviac je pre náš neoceniteľnou službou. Taktiež vďaka patrí pani Važeckej, ktorá náš byt krásne naaranžovala. Určite, keď bude možnosť a záujem, odporučím Vašu realitnú kanceláriu. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom – Garayovci

Predaj stavebného pozemku

Malinovo

Predmetom predaja bola nezastavaná plocha v obci Malinovo. Z osobných dôvodov sme sa rozhodli pri predaji využiť pomoc odborníka; po pátraní cez web sme sa rozhodli osloviť www.RealityProfesionalne.sk. Čítali sme veľmi dobré recenzie, ktoré aj my budeme rozširovať. Maklér nám pomohol, aby predaj prebehol plynule a bez straty času. So spoluprácou sme boli spokojní. Veľmi ústretoví ľudia. Poradili v náš prospech.

Už som aj odporučila známym, ktorí hľadajú, respektíve predávajú, a aj budem, nakoľko som bola neskutočne spokojná. Možno v budúcnosti ešte využijem Vaše služby, respektíve určite Vás odporučím každému, kto chce kúpiť pozemok resp. predať.

Anita Jakubčíková

Kúpa 2 izbového bytu

Bratislava – Petržalka – Gwerkovej

 

„Reality profesionálne“ nie je len reklamný slogan. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pán Meňhart je profesionál v oblasti v ktorej pracuje. Dochvíľnosť a splnenie toho, čo sľúbi je samozrejmosťou. Zvlášť si cením ochotu urobiť aj viac, ako je povinnosť realitného makléra.

Ak budem v budúcnosti potrebovať využiť služby RK, opäť sa obrátim na neho.

Jana Tatarková

Kúpa 1 izbového bytu

Bratislava – Petržalka - Bohrova

V spolupráci s realitnou kanceláriou Mr. Real sme kupovali byt v Bratislave – Petržalke. Realitná kancelária bola výlučným predajcom bytu, takže v tomto prípade som sa nemusel báť, že by mi tento byt „vyfúkol“ niekto iný.

Realitný maklér spoločnosti Mr. Real ma previedol celou kúpou a všetkými zmluvami, kde mi boli z právnej stránky vysvetlene všetky body zmluvy. Taktiež pri otázkach ohľadom bytu som dostal promptne a presne odpovede. Práve tieto dve veci si na spolupráci aj cením najviac, pretože nie vždy sa stalo, že maklér bol ochotný odpovedať aj na techn. otázky ohľadom bytu do detailov.

Taktiež spolupráca prebehla maximálne profesionálne a ústretovo, čo mi pri pracovnej vyťaženosti ušetrilo kopec času. Realitnú kanceláriu Mr. Real som už aj odporučil známym. Ďakujem p. Meňhart za celý priebeh predaja a spoluprácu.

Ivan Popovec

Predaj 1 izbového bytu

Bratislava – Pod. Biskupice – Hlbinná

 

Realizovali sme spolu predaj môjho bytu na Hlbinnej ulici. Rozhodla som sa predávať svoju nehnuteľnosť cez Teba práve preto, lebo pracuje u Teba moja mamina. Veľmi mi pomohlo, a to si teda najviac cením, že som nemusela nič riešiť a mohla som sa na vás vo všetkom spoľahnúť.

Za to vám obom veľmi pekne ďakujem a prajem všetko dobré.

Zuzana Fegl

Kúpa stavebného pozemku 771 m2

Hrubý Šúr

Riešili sme kúpu stavebného pozemku v obci Hrubý Šúr. Vaše služby som sa nerozhodol využiť, ale keďže ste bol jediný, kto tento pozemok ponúkal, „nemali sme inú možnosť“ :). Napriek tomu som so spoluprácou spokojný aj po asistenčnej, aj po časovej a nakoniec aj po finančnej stránke.

Veľmi si cením otvorenosť komunikácie a priateľský prístup. Rovnako dobrú informovanosť o technických, ale aj netechnických skutočnostiach danej nehnuteľnosti. A vašou veľkou devízou je promptne riešenie požiadaviek a otázok klientov.
Vašu RK budem určite ďalej odporúčať :).

Ing. Juraj Kosztolányi