2i byt Bratislava-Rusovce - dom

REZERVOVANÉ: 2 izbový byt Rusovce a záhrada 140 m2

Rusovce

550 €/mes. + 150 € energie

Popis

Na prenájom ponúkam 2 izbový byt, Bratislava – Rusovce – Starorímska, podlahová plocha bytu je 54 m2, prízemie so záhrada 140 m2 a parkovacím miestom pred domom.

DISPOZÍCIA BYTU:

2 izbový byt Rusovce má výbornú dispozíciu, ktorá pozostáva: chodba, kuchyňa prepojená s obývačkou a s východom na terasu, samostatná izba, šatník, kúpeľňa s WC.

POPIS BYTU:

Moderný 2 izbový byt Rusovce sa nachádza na prízemí bytového domu. Byt je murovaná, 9-ročná novostavba osadená plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Interiérové dvere sú vsadené do obložkových zárubní a vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. V kúpeľni a na terase je položená keramická dlažba, zbytok celého bytu pokrýva plávajúca podlaha. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré sú napojené na vlastný kotol. Tepelnú pohodu v byte a hospodárenie máte plne vo svojich rukách. Kotol taktiež zabezpečuje výrobu teplej úžitkovej vody na umývanie riadu a seba, ako aj na sprchovanie…

V priestrannej kúpeľni je zabudovaný sprchovací kút, WC a umývadlo. A našlo sa v nej dostatok miesta aj na automatickú pračku. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka so zabudovaným spotrebičmi – sklokeramická varná doska, digestor, elektrická rúra a chladnička s mrazničkou, takže si stačí len prehodiť zásteru a pustiť sa do kuchtenia. Z izby vstúpite priamo do skutočne priestranného šatníka sú zabudovanými skriňami, ktoré poskytnú dostatok priestoru na uloženie vašich vecí. Priestranná obývačke je zariadená sedačkou, komodami pod televízorom a jedálenským stolom so stoličkami. Optickým káblom sa rýchlo pripojíte na internet a káblovú televíziu.

Z obývačky môžete vstúpiť na záhradu s výmerou až 140 m2, ktorá je k dispozícii len vám. Aktuálne záhrada prechádza prestavbou podľa návrhu záhradného architekta tak, aby z nej bolo miesto oázy a pokoja.
2 izbový byt Rusovce je kompletne zariadený tak, ako vidíte na fotografiách, takže sa stačí len nasťahovať.
Parkovať môžete pohodlne na vlastnom parkovacom mieste pred bytovým domom. Parkovacie miesto máte GRÁTIS.

LOKALITA BYTU:

Tento moderný 2 izbový byt sa nachádza v prímestskej obci Rusovce, len na skok od Bratislavy. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchodíky, reštaurácie, lekáreň a kúsok ďalej materskú a základnú školu, obchody, poštu, kostol, futbalové ihriská, skatepark a pod. Priamo pred domom je zastávka autobusu MHD, ktorou sa doveziete do Bratislavy. Vlastným autom vám to bude trvať 7 minút jazdy. Na diaľničný obchvat smer – Žilinu, Brno, Viedeň alebo Budapešť to máte len 5 minút jazdy.

V blízkom okolí obce môžete relaxovať na jazerách, v lesoch alebo na nádherných lúkach. Po 2 km sa dostanete na vychýrenú Dunajskú hrádzu a odtiaľ ďalej k ramenám Dunaja a do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú rybolov, turistiky, cykloturistiku, korčuľovanie a poskytujú relax.

VÝHODY BYTU:

  • praktická dispozícia bytu = každá miestnosť má svoje súkromie
  • kompletne zariadený byt = stačí sa len nasťahovať
  • vlastná záhrada 140 m2 = priestor na skutočný oddych
  • parkovacie miesto grátis = parkujete pohodlne hneď pri byte
  • aktívny oddych v dosahu = Dunajská hrádza so širokými možnosťami
  • neprehustená zástavba.

CENA ZA PRENÁJOM BYTU: 550 €/mesiac + 150 €/mesiac (energie)


Ak hľadáte moderný prenájom v blízkosti Bratislavy, s vlastným parkovacím miesto a záhradou, tak tento 2 izbový byt Rusovce je pre vás. Zavolajte mi na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár