PREDANÉ: Veľký 2 izbový byt v Lamači – priamo v centre

Bratislava - Lamač - Studenohorská

159 000 €

Popis

Na predaj ponúkam veľký 2 izbový byt, Bratislava – Lamač – Studenohorská, podlahová plocha bytu je 58 m2, 2. poschodie zo 7. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt v Lamači má výbornú dispozíciu (pôdorys bytu je priložený medzi fotografiami): hala tvaru L, jedna samostatná izby, obývačka, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchyňa a pivničná kobka na prízemí bytového domu.

POPIS BYTU:

Priestranný 2 izbový byt v Lamači sa nachádza na druhom zo siedmych poschodí bytového domu, na ktoré vás pohodlne dovezie nový osobný výťah. Byt je čiastočne upravený – má murované (betónové) jadro, osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V kúpeľni, WC a na chodbe je položená keramická dlažba, v kuchyni je plávajúca podlaha a zbytok bytu pokrýva dlážkovina, na ktorej sú položené koberce.

Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily, takže tepelnú pohodu a hospodárenie máte plne vo svojich rukách. V kúpeľni je zabudovaný vaňa, v kuchyni je umiestnená kuchynská linka so sporákom a digestorom. Súčasťou kuchynskej linky je aj potravinová skriňa. A naviac – našlo sa tu aj dostatok miesta pre jedálenský stôl so stoličkami, kde pri stolovaní môžete obdivovať lesa Malých Karpát.

Byt v Lamači má výhodnú severo-východnú a juho-západnú orientáciu. Kuchyňa a izba sú orientované na severo-východ, takže aj v letných horúčavách budete mať v byte vždy príjemné chladivé prostredie. Ako bonus máte z nich pekný výhľad priamo na námestie, ale najme na lesy Malých Karpát. Obývačka je orientovaná na juho-západ, takže slnečných lúčov budete mať dostatok najmä vtedy, keď budete doma po práci a prípadne vaše dieťa zo školy. Nakoľko okolitá zástavba nie je príliš hustá, parkovať môžete pohodlne priamo v okolí bytového domu.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom, v ktorom je umiestnený byt v Lamači, stojí uprostred zelene na rozhraní bytových a rodinných domov. Je panelová stavba, ktorá už prešla čiastočnou rekonštrukciou. Dom je zateplený, má urobené strechu, vymenené plastové okná na schodiskách, vchodové dvere na čip a nový osobný výťah.

LOKALITA BYTU:

Tento priestranný 2 izbový byt v Lamači sa nachádza v samom centre mestskej časti, bezprostredne pri Malokarpatskom námestí. Z toho vyplýva aj dobrá občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti – obchodný dom Tesco, obchody, reštaurácia, lekáreň, vonkajšia posilňovňa, multifunkčné a futbalové ihrisko. V blízkosti sa nachádzajú aj 4 materské školy, 2 základné školy, kostol, domov sociálnych služieb a zimný štadión.

Na opačnej strane je LIDL a trochu ďalej nákupné strediská Bory Mall, OBI, Hornbach a tiež nová moderná nemocnica Bory Mall. Na MHD z bytu v Lamači to máte len pár krokov a na diaľničný obchvat 1 minútu jazdy autom – jedným smerom na Brno, opačným smerom na Žilinu, Viedeň a Budapešť. A Lamač má aj vlastnú stanicu ŽSR a príjemné letné kúpalisko. Či už chcete len tak relaxovať a prevetrať si hlavu alebo naberať novú kondíciu, tak neďaleké lesy Malých Karpát sú na to úplne ideálne. Pešo alebo na bicykli…

VÝHODY BYTU:

  • priestranný byt s dobrou dispozíciou = dobre využiteľné každé miesto v byte
  • 7 poschodový bytový dom = žiaden veľký ruch vo vchode a na schodiskách
  • len 2 byty na poschodí = poznáte všetkých susedov
  • kompletná občianska vybavenosť = všetko potrebné po ruke pre deti i dospelých
  • poloha v centre Lamača = rýchla dostupnosť každým smerom
  • blízko do lesov Malých Karpát = relax a získavanie kondície
  •  neprehustená zástavba na rozhraní s rodinnými domami = pokoj ako na dedine.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 159 000 €

Byt v Lamači je bez tiarch a okamžite k dispozícii.


Ak hľadáte nový domov v kľudnej časti mesta, ale zároveň len na skok do Bratislavy, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Video obhliadka

Užitočné odkazy

Miestny úrad Bratislava - Lamač

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár