3 izbový byt v Petržalke na Ševčenkovej - prostredie domu

PREDANÉ za 5 DNÍ: 3 izbový byt, Bratislava-Petržalka, za bezkonkurenčnú cenu

Bratislava - Petržalka - Ševčenkova

179 000 €

Popis

Na predaj ponúkam 3 izbový byt, Bratislava – Petržalka – Ševčenkova, podlahová plocha bytu je 65 m2, celková plocha bytu je 69 m2, 8. poschodie z 12. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt má výbornú dispozíciu, ktorá pozostáva: vstupná chodba, 3 samostatné izby, hala v strede bytu, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchyňa s východom na loggiu a pivničná kobka (pôdorys bytu je priložený).

POPIS BYTU:

3 izbový byt sa nachádza na ôsmom z dvanástich poschodí bytového domu, na ktoré vás dovezie osobný alebo nákladný výťah. Stav bytu by som definoval nie celkom ako pôvodný stav, lebo rekonštrukcia sa už začala – bolo vymurované nové jadro s keramickou dlažbou, obkladmi a sanitou (WC, vaňa, umývadlo). A do bytu vstúpite úplne novými bezpečnostnými dverami, osadenými do bezpečnostnej zárubne. V minulosti bola vymurovaná aj stena na loggiu, a tak pri ďalšej rekonštrukcii výrazne ušetríte. Ostatok bytu je potrebné zrekonštruovať tak, aby ste si vytvorili skutočný domov podľa svojich predstáv…

Byt má výhodnú severu-západnú orientáciu. Kuchyňa s jednou izbou sú orientovaná na sever, 2 izby sú orientované na západ, takže aj v letných horúčavách budete mať v byte klímu. Na pohodlné parkovanie nájdete miesto na parkoviskách v okolí bytového domu, lebo zástavba tu nie je prehustená…

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom je 37-ročná panelová stavba, ktorá prešla rozsiahlou rekonštrukciou – je zateplený, má urobené strechu, plastové okná na schodiskách, vchodové dvere na čip, vymenené stúpačky a vchodovú bránu na čip. Okrem výmeny výťahov vás už žiadna väčšia investícia neočakáva.

LOKALITA BYTU:

Tento 3 izbový byt nachádza priamo v strede Petržalky, a preto v okolí máte skutočne všetko poruke, čo potrebujete na pohodový život a výchovu svojich detí. Veď posúďte sami – pri dome je detské ihrisko, workout park (vonkajšia posilňovňa) a vo vzdialenosti do 300 m je skatepark a Petržalská plaváreň, takže vaše deti sa nudiť istotne nebudú. V blízkosti je niekoľko materských škôl, základných škôl, stredná priemyselná škola a odborné učilište.

Dve minúty pešo od domu sú zastávky MHD a do 10 minút ste na stanici ŽSR smerom do Viedne. Na diaľničnom obchvate smerom na Žilinu, Brno, Viedeň a Budapešť ste za 3 minútu jazdy autom. A to najaktuálnejšie – nová trať petržalskej električke sa buduje len 150 m od domu. V blízkom okolí sa nachádzajú obchodné domy Kaufland, Lidl a Tesco, ako aj 2 zdravotné strediská.

Popri dome sa tiahne Chorvátske rameno, takže ryby môžete loviť skoro z loggie ;-)… Či už trénujete chôdzu, beh, cyklistiku alebo kolieskové korčule, tak popri ramene a Veľkom Draždiaku sa bezpečne dostanete na Dunajskú hrádzu a odtiaľ do nádherných okolitých lúk a lesov, ktoré vám umožnia získavať nielen potrebnú kondíciu, ale poskytnú aj toľko potrebný relax pre myseľ.

VÝHODY BYTU:

  • výborná dispozícia bytu = žiadna z miestností nie je „slíž“ a viete si ju zariadiť podľa seba
  • výhodná severo-západná orientácia = príjemná klíma aj počas horúcich dní
  • takmer pôvodný stav = možnosť dokončiť rekonštrukciu podľa svojich predstáv
  • kompletná občianska vybavenosť = všetko po ruke pre deti i dospelých
  • poloha mimo cesty = bez nebezpečného dotyku s cestou a rušnou dopravou
  • neprehustená zástavba.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 179 000 €

(+ zaujímavá zľava pri platbe v hotovosti).


Ak hľadáte nový domov pre seba a miesto všestranný rozvoj vašich detí, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Foto Bratislava-Petržalka od Miroslava Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár