3 izbový byt v Petržalke predáva - Miroslav Meňhart

3 izbový byt s najlepšou dispozíciou a vybavenosťou v Petržalke

Bratislava - Petržalka - Planckova

219 000 €

Popis

Na predaj ponúkam 3 izbový byt, Bratislava – Petržalka – Planckova ulica, podlahová plocha bytu je 70 m2, celková plocha bytu je 72 m2, 5. poschodie z 8. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva: 3 samostatné izby, hala, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchyňa, loggia a pivničná kobka (pôdorys bytu je priložený).

POPIS BYTU:

Tento 3 izbový byt sa nachádza na piatom z ôsmych poschodí. Je v slušnom pôvodnom stave, takže ak sa ho rozhodnete rekonštruovať, tak si vytvoríte skutočný domov podľa svojich predstáv… Osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, podlahu pokrýva dlážkovina alebo plávajúca podlaha. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily, takže tepelnú pohodu a hospodárenie máte plne vo svojich rukách. V kuchyni je umiestnená rohová kuchynská linka so sporákom, digestorom a umývačkou riadu, takže pri varení máte všetko skutočne po ruke. Z kuchyne vstúpite priamo na zasklenú loggiu orientovanú do vnútrobloku, na ktorej môžete relaxovať alebo kontrolovať deti, ako idú ráno do škôlky. Byt má výhodnú východo-západnú orientáciu. Kuchyňa s obývačkou je orientovaná na východ, 2 izby sú orientované na západ, a tak si môžete užívať dostatok slnečných lúčov.

A parkovať môžete pohodlne priamo pred bytovým domom…

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom je 36-ročná panelová stavba, ktorá prešla čiastočnou rekonštrukciou – je zateplený s novou fasádou, má urobené strechu, plastové okná na schodiskách a vchodovú bránu na čip.

LOKALITA BYTU:

Tento 3 izbový byt sa nachádza v jednej z najlepšie vybavených častí Petržalky. Veď posúďte sami – priamo pri dome je materská škola a v blízkom okolí ich je niekoľko, ako aj základných a stredných škôl. Priamo pri dome sú miltifunkčné asfaltové ihriská a niekoľko detských ihrísk, takže vaše deti sa nudiť nebudú. Dve minúty od domu sú zastávky MHD, odkiaľ sa dostanete do zdravotného strediska s lekárňou, na stanica ŽSR a opačným smerom do Auparku alebo do mesta. Na diaľničnom obchvate smerom na Žilinu, Brno, Viedeň a Budapešť ste za 1 minútu jazdy autom.
Pešo sa pohodlne dostanete na poštu, do kostola alebo na nákupy do obchodu Billa.
Z domu je dobrý prístup na cykloturistický chodník do Rakúska, ako aj na Dunajskú hrádzu a odtiaľ do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú cykloturistiku, turistiku, korčuľovanie a poskytujú relax.

VÝHODY BYTU:

  • 8-poschodový bytový dom
  • len 2 byty na poschodí
  • najlepšia dispozícia bytu
  • výhodná východo-západná orientácia
  • pôvodný stav – možnosť rekonštrukcie podľa svojich predstáv
  • výborná občianska vybavenosť
  • bezpečný vnútroblok
  • lokalita sa považuje za širšie centrum Bratislavy.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 219 000 € (aj na úver).


Ak hľadáte byt s výbornou dispozíciou a nový domov pre všestranný rozvoj vašich detí, tak mi zavolajte na 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Foto Bratislava-Petržalka od Miroslava Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár