3i byt v Petržalke predáva Miroslav Meňhart

PREDANÝ za 2 DNI: 3 izbový byt v Petržalke na Šášovskej

Bratislava - Petržalka - Šášovská

198 500 €

Popis

CHCETE PREDAŤ SVOJ BYT RÝCHLO A ZA MAXIMÁLNU CENU?

Teraz je ten najvýhodnejší čas…

VIEM, AKO NA TO:

  • v realitách som doma už viac ako 20 rokov a v Petržalke tiež
  • používam najmodernejšie marketingové nástroje
  • mám kupujúcich, ktorých som neuspokojili na tomto i iných obchodov…

POZRITE SA, AKO TO ROBÍM:


 

Na predaj ponúkam 3 izbový byt, Bratislava – Petržalka – Šášovská ulica, podlahová plocha bytu je 70 m2, celková plocha bytu je 73,5 m2, 4. poschodie z 8. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva: 3 samostatné izby, vstupná hala, chodba, kuchyňa s východom na loggiu, kúpeľňa, samostatné WC, pivničná kobka na prízemí (pôdorys bytu je priložený).

Byt má najlepšie dispozičné riešenie spomedzi 3 izbových bytov, lebo všetky miestnosti sú nepriechodné a zároveň – žiadna z miestností nie je úzka ako slíž,

POPIS BYTU:

Príjemný 3 izbový byt sa nachádza na štvrtom z ôsmych poschodí, na ktoré vás pohodlne dovezie osobný výťah. Byt prešiel dávnejšie čiastočnou rekonštrukciou – má murované jadro, na stenách má stierky, osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom. V izbách je položená plávajúca podlaha, ostatnú časť bytu, vrátane loggie, pokrýva keramická dlažba. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktorý riadia termostatické ventily, takže hospodárenie máte plne vo svojich rukách.

V kuchyni je umiestnená rohová kuchynská linka so zabudovaným spotrebičmi – umývačkou riadu, plynovým sporákom s rúrou, digestorom, chladničkou a mrazničkou, takže pri varení máte všetko skutočne po ruke. A naviac sa tu našlo aj dostatok miesta na jedálenský stôl so stoličkami. V detskej izbe je zabudovaná vstavaná skriňa ROLDOR, ktorá poskytne dostatok úložného priestoru pre vaše veci. Z kuchyne vstúpite priamo na loggiu, na ktorej si môžete v pokoji vychutnať rannú kávičku, kochať sa západom slnka nad veľkým parkom alebo sledovať vaše deti, ako sa bezpečne hrajú priamo pod oknami bytu.

Tento príjemný 3 izbový byt má výhodnú východo-západnú orientáciu – 2 izby sú orientované na východ, obývačka, kuchyňa a loggia na západ, a tak budete mať dostatok slnečných lúčov práve vtedy, keď vy budete doma po práci a vaše deti zo školy.
Byt sa predáva BEZ TIARCH a je OKAMŽITE K DISPOZÍCII.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom je cca 40-ročná panelová stavba, ktorá prešla veľkou rekonštrukciou – je zateplený s novou fasádou, má urobenú strechu, vstupné dvere na čip a poštové schránky, nové stúpačky (studená a teplá voda, odpad) a osobný výťah. Všetky tieto rekonštrukcie sú už zrealizované, takže vás v budúcnosti nebudú zaťažovať a zároveň zvyšujú hodnotu vášho bytu. Parkovať môžete pohodlne a bezproblémovo priamo okolo domu kedykoľvek v priebehu dňa, a to aj vďaka parkovacej politike Petržalky.

LOKALITA BYTU:

Tento 3 izbový byt sa nachádza v tichej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou – materská a základná škola sú v bezprostrednej blízkosti (cez park), ako aj park a priestranné lúky vhodné na prechádzky a venčenie psov. Priamo v parku za domov je detské ihrisko a ihrisko na posilňovanie detí i dospelých. Obchody – LIDL, BILLA, TESCO, 2 zdravotné strediská a nemocnicu s poliklinikou, kostol, pošta a MHD sú pár minút pohodlnou chôdzou. A kúsok je aj na diaľničný obchvat do Maďarska, Rakúska a ČR.

Naviac – blízke Chorvátske rameno a jazero Veľký Draždiak vám umožnia rybolov, plávanie a otužovanie, chôdzu i beh v atraktívnom prírodnom prostredí, pri ktorých si nielen prevetráte hlavu, ale získate aj slušnú kondíciu. Od nich je len na skok na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk, lesov a vodných plôch, ktoré vám poskytnú na jednom mieste to, čo nikde na Slovensku – rybolov, cykloturistiku, turistiku, korčuľovanie, stanovanie a grilovanie a poskytnú maximálny relax.

VÝHODY BYTU:

  • byt s najlepšou dispozíciou
  • len 2 byty na poschodí
  • 8-poschodový bytový dom
  • zrekonštruovaný bytový dom
  • tichá, zelená lokalita
  • výborná občianska vybavenosť
  • okamžite k dispozícii.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 198 500 €.


Ak chcete PREDAŤ SVOJ BYT RÝCHLO, BEZ STAROSTÍ a ZA MAXIMÁLNU CENU, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si nezáväzné stretnutie. Rád vám pomôžem …

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Foto Bratislava-Petržalka od Miroslava Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár