Referencia - 4i byt v Bratislave-Ovsišti predával Miroslav Meňhart

4 izbový byt v Petržalke – Ovsišti je najlepšie miesto na výchovu detí

Bratislava - Petržalka - Poloreckého

224 900 €

Popis

Na predaj ponúkam 4 izbový byt, Bratislava – Petržalka – Poloreckého ulica, podlahová plocha bytu je 73 m2, celková plocha bytu je 78 m2, 5. poschodie z 8. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva: 4 izby, chodba, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC, kuchyňa, loggia a pivničná kobka (pôdorys bytu je priložený).

POPIS BYTU:

4 izbový byt sa nachádza na piatom z ôsmych poschodí, na ktoré vás pohodlne dovezie osobný výťah. Byt bol v minulosti dôkladne zrekonštruovaný –podlaha v celom byte bola vyrovnaná nivelizačným poterom, má murované jadro, osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a špeciálnymi roletami, interiérové dvere sú vsadené do obložkových zárubní a vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné SHERLOCK. Medené elektrické rozvody sú skryté pod stierkou. Podlahu pokrývajú kvalitná drevené parkety, len na WC, v kúpeľni a na loggii je položená keramická dlažba.

Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily a pomerové merače tepla, takže tepelnú pohodu a hospodárenie máte plne vo svojich rukách. V kúpeľni je okrem vane zabudovaný aj sprchovací kút, a je tu dostatok miesta aj na práčku. V kuchyni je umiestnená linka so zabudovaným spotrebičmi – varná doska, elektrická rúra, digestor a umývačka riadu, takže pri varení máte všetko skutočne po ruke. V byte sú zabudované až 3 vstavané skrine ROLDOR, ktoré vám poskytnú dostatok úložného priestoru pre vaše veci. Z obývačky vstúpite priamo na zasklenú loggiu, na ktorej môžete relaxovať nielen preto, že je orientovaná na hustú zeleň, ale spolu s kuchyňou a 1 izbou je orientovaná na západ, a tak si môžete užívať poobedňajšie slnečné lúče práve vtedy, keď vy budete z práce doma a vaše deti zo školy .

Parkovať môžete pohodlne priamo pred domom kedykoľvek v priebehu dňa.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom je 47-ročná panelová stavba, ktorá prešla čiastočnou rekonštrukciou – je zateplený s novou fasádou, má urobené strechu a nové stúpačky (studená a teplá voda, odpad).

LOKALITA BYTU:

Tento 4 izbový byt sa nachádza v najlukratívnejšej časti Petržalky – v Ovsišti uprostred zelene, neďaleko lesoparku a s dobrým prístupom na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú rybolov, turistiky, cykloturistiku, korčuľovanie a poskytujú relax.
V blízkosti je výborná občianska vybavenosť – materská škola hneď pri dome, základná škola s vlastným bazénom, stredné školy a vysoká škola (Ekonomická univerzita), hokejová hala a futbalové ihrisko pre talenty, tenisové kurty, obchodné domy (Lidl, Tesco, Terno) a trhovisko, zdravotné stredisko a lekáreň, kostol a domov sociálnych služieb, dostihovú dráhu… Na MHD to máte len 30 m a za necelú minútu ste autom na diaľničnom obchvate smerom na Žilinu, Brno, Viedeň alebo Budapešť.

Lepšiu lokalitu na bývanie a všestranný rozvoj vašich detí istotne nenájdete.

VÝHODY BYTU:

  • najvyhľadávanejšia lokalita Petržalky – Ovsište
  • 8 poschodový bytový dom
  • výhodná východo-západná orientácia
  • výborná občianska vybavenosť
  • tichá, zelená lokalita.

CENA BYTU NA PREDAJ: 224 900 €.


Ak hľadáte najlepšie miesto na život a všestranný rozvoj vašich detí, tak mi ZAVOLAJTE na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Foto Bratislava-Petržalka od Miroslava Meňhart

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár