Dom na predaj - Záhorská Ves

4 izbový dom na Záhorí – v Záhorskej Vsi

Záhorská Ves

198 000 €

Popis

Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom na Záhorí – v obci Záhorská Ves (28 km od BA, 15 km od MA), 3-podlažný dom s úžitkovou plochou 186 m2 a s výmerou pozemku 759 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Rodinný dom je samostatná polovica dvojdomu s 3 nadzemnými podlažiami (pôdorysy domu sú priložené):

  • poschodie: 2 samostatné izby, obývačka s malou kúpeľňou (sprcha) a východom na balkón, samostatné WC, chodba
  • prízemie: chodba tvaru L, obývačka s krbom, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa s komorou a východom na balkón
  • suterén: garáž, dielňa a kotolňa, letná kuchyňa, sklad, komora.

POPIS DOMU:

Rodinný dom na Záhorí je murovaná stavba s obvodovými múrmi hrúbky 40 cm (kvádre) a 15 cm priečkami z tehál, ktorá bola postavená v roku 1974. Osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Podlahu pokrýva dlážkovina, v kúpeľniach, na schodoch, v chodbách a na balkónoch je položená keramická dlažba, na vnútorných stenách sú omietky. Tepelnú pohodu vám zabezpečí ústredné kúrenie napojené na plynový kotol POROTHERM a romantický krb v obývačke na prízemí, teplú úžitkovú vodu 80 l elektrický bojler. V kuchynskej linke je zabudovaný plynový sporák a digestor.

Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, plyn, elektrinu 220/380 V a žumpu. Naviac má aj vlastnú studňu, ktorá má pripojené rozvody na polievanie celého pozemku.
Dom stojí na rovinatom pozemku s výmerou 759 m2. Výhodná východo-západná orientácia vám zabezpečí dostatok slnečných lúčov po celý deň.

Dom je bez tiarch a okamžite k dispozícii.

LOKALITA DOMU:

Dom sa nachádza v tichej lokalite obce, ale zároveň len na skok do jej centra. Obec má dobrú občiansku vybavenosť – materskú školu, základnú školu so športovým areálom, zdravotné stredisko, dom seniorov, kostol, dom kultúry, poštu, potraviny. Leží na brehu rieky Moravy, a tak okrem turistiky a cykloturistiky môžete pestovať vodné športy a rybolov. Ak je primeraná výška vodnej hladiny, tak sa kompou môžete preplaviť do susedného Rakúska. A pozor – kompa je pre domácich úplne zadarmo!
Do okresného mesta Malacky so všetkými jeho službami to máte len 15 km, do Bratislavy 28 km, a to autom alebo autobusom.

CENA ZA PREDAJ DOMU: 198 000 €


Ak hľadáte nový domov v kľudnej lokalite, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár