Dom na predaj - Záhorská Ves

REZERVOVANÉ: 4 izbový dom na Záhorí – v Záhorskej Vsi

Záhorská Ves

139 000 €

Popis

Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom na Záhorí – v obci Záhorská Ves (38 km od BA, 15 km od MA), 3-podlažný dom s úžitkovou plochou 186 m2 a s výmerou pozemku 759 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Rodinný dom na Záhorí je samostatná polovica dvojdomu s vlastným súpisným číslom a vlastným oploteným pozemkom. Má 3 nadzemné podlažia (pôdorysy domu sú priložené):

  • poschodie (oddychová časť): 2 samostatné izby, obývačka s malou kúpeľňou (sprcha) a východom na balkón, samostatné WC, chodba
  • prízemie (spoločenská časť): chodba tvaru L, obývačka s krbom, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa s komorou a východom na balkón
  • polosuterén (technická časť): garáž, dielňa a kotolňa, letná kuchyňa, sklad, komora.

POPIS DOMU:

Rodinný dom na Záhorí je precízne postavená murovaná stavba s obvodovými múrmi hrúbky 40 cm (kvádre) a 15 cm priečkami z tehál, ktorá bola postavená v roku 1974. Osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Podlahu pokrýva dlážkovina, v kúpeľniach, na schodoch, v chodbách a na balkónoch je položená keramická dlažba, na vnútorných stenách sú omietky. Tepelnú pohodu vám zabezpečí ústredné kúrenie napojené na plynový kotol POROTHERM a romantický krb v obývačke na prízemí, teplú úžitkovú vodu 80 l elektrický bojler. V kuchynskej linke tvaru L je zabudovaný plynový sporák a digestor.

Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, plyn, elektrinu 220/380 V (denný anočný prúd) a žumpu. Naviac má aj vlastnú studňu, na ktorú sú napojené rozvody na polievanie celého pozemku, takže pestovanie zdravej zeleniny a ostatných plodín máte takmer zadarmo.

Dom stojí na vlastnom, oplotenom pozemku s výmerou pekných 759 m2. Má výhodnú východo-západnú orientácia, ktorá vám zabezpečí dostatok slnečných lúčov po celý deň.

Tento dom na Záhorí je bez tiarch a okamžite k dispozícii.

LOKALITA DOMU:

Dom sa nachádza v tichej časti obce, ale zároveň len na skok do jej centra. Obec Záhorská Ves má dobrú občiansku vybavenosť – materskú školu, základnú školu so športovým areálom, zdravotné stredisko, dom seniorov, kostol, dom kultúry, poštu, potraviny. Leží na brehu rieky Moravy, a tak okrem turistiky a cykloturistiky môžete pestovať vodné športy a rybolov.

Samotná obec leží na hranici Slovenska s Rakúskom. Do okresného mesta Malacky so všetkými jeho službami to máte len 15 km a do Bratislavy 38 km, a to autom alebo autobusom.
Ak je primeraná výška vodnej hladiny, tak sa kompou môžete preplaviť do susedného Rakúska. A pozor – kompa je pre domácich úplne zadarmo!

VÝHODY DOMU:

  • dom neďaleko okresného mesta Malacky
  • kľudná lokalita obce
  • ideálne miesto pre rybárov a vyznávačov vodných športov
  • ideálne na cykloturistiku
  • veľký pozemok  na pestovanie zdravých plodín
  • okamžite k dispozícii.

CENA ZA PREDAJ DOMU: 139 000 €


Ak ste vyznávačom rybolovu a máte vzťah ku prírode, a chcete si zároveň pestovať vlastnú zdravú zeleninu, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku tohto domu na Záhorí ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár