Chatu v Bratislave - Lamači predáva Miroslav Meňhart

PREDANÁ za 14 DNÍ: Chata v Bratislave – Lamači

Bratislava - Lamač - Cesta na Klanec

150 000 €

Popis

CHCETE PREDAŤ SVOJU CHATU RÝCHLO A ZA MAXIMÁLNU CENU?

Teraz je ten najvýhodnejší čas…

VIEM, AKO NA TO:

  • v realitách som doma už viac ako 20 rokov a v Bratislave tiež
  • používam najmodernejšie marketingové nástroje
  • mám kupujúcich, ktorých som neuspokojili na tomto i iných obchodov…

POZRITE SA, AKO TO ROBÍM:


 

Na predaj ponúkam chatu v lokalite Bratislava – Lamač (nad nemocnicou Rázsochy), ktorá pozostáva zo samotnej chaty, skladu a pozemku s výmerou 430 m2.

DISPOZÍCIA CHATY:

Chata pozostáva: terasa, z ktorej vstúpite do obývačky s krbom a z nej priamo do spálne a do kúpeľne so sprchovacím kútom (pôdorys chaty je priložený).

POPIS CHATY:

Útulná chata je jednopodlažná stavba so zastavanou plochou cca 27 m2 a podlahovou plochou cca 24 m2. Má takmer štvorcový pôdorys, je drevená a má sedlovú strechu pokrytú asfaltovým šindlom. Osadená je drevenými oknami a dverami, na ktorých sú ozdobné oceľové kované mreže, ktoré chránia majetok vo vašej neprítomnosti. Podlahu tvorí betónový poter, na ktorom sú položené drevené dosky. Teplo v chate zabezpečuje štýlová pec s presklenými dvierkami, aby ste si mohli prežívať aj romantiku praskajúceho ohňa. V kúpeľni je umiestnený sprchovací kút a WC, ktoré by bolo vhodné vyviesť do žumpy, nakoľko v tejto rekreačnej lokalite nie je zatiaľ vybudovaná kanalizácia. Chemické WC je však zabudované v priľahlom sklade.

Chata má urobené rozvody elektriny, ktoré boli napojené na vlastnú elektrocentrálu, poháňanú plynom. Nový majiteľ si však môže na strechu umiestniť fotovoltaické články podobne ako niektoré chaty alebo domy v okolí. Rozvody vody sú napojená na vlastnú kopanú studňu.
Popri chate je vydláždená terasa, na ktorej si môžete užívať nefalšované zvuky pravej prírody alebo pozorovať západ slnka.
Pri chate stojí menšia drevená stavba, ktorá je účelovo rozdelená na chemické WC, 2 menšie skladíky a izbu, ak by sa vašej návšteve nechcelo ísť po oslave domov…

Pozemok s výmerou 430 m2 je obdĺžnik so šírkou cca 9,5 m, mierne svahovitý, zatrávnený a končiaci pod lesom pri potôčiku.

LOKALITA CHATY:

Táto príjemná chata sa nachádza v nádhernej zelenej lokalite, len na skok z Lamača. Dostanete sa ku nej buď z lokality Rázsochy alebo z opačnej strany po ceste vyloženej betónovými panelmi. Jej úžasná orientácia na východ-juh-západ vám zabezpečí slnečné lúče po celý deň.

INVESTIČNÝ POTENCIÁL CHATY:

Územným plánom mesta je táto lokalita v budúcnosti určená na výstavbu rodinných domov. V Bratislave je v súčasnosti stavebných pozemkov ako šafránu, a preto ich ceny neustále rastú predtým nevídaným tempom. Viete si predstaviť, akú hodnotu bude mať takýto pozemok?

VÝHODY CHATY:

  • stojí priamo v Bratislave
  • tichá, zelená lokalita karpatských lesov
  • pekná, útulná stavba
  • výborná orientácia na svetové strany
  • určená na relax alebo na investíciu
  • okamžite k dispozícii.

CENA CHATY NA PREDAJ: 150 000 €.


Ak chcete PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ RÝCHLO, BEZ STAROSTÍ a ZA MAXIMÁLNU CENU, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si nezáväzné stretnutie. Rád vám pomôžem …

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár