Dom Bellova Ves - predný pohľad

Nízkonákladový dom Bellova Ves s výhodným úverom

Bellova Ves

157 000 €

Popis

Na predaj ponúkam 4 izbový rodinný dom v obci Bellova Ves (27 km od BA, 20 km od SC, 18 km od DS), 1-podlažný dom typu bungalov, úžitková plocha 85 m2, zastavaná plocha 110 m2 + 15 m2 terasa, výmera pozemku 563 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom Bellova Ves je samostatne stojaca murovaná novostavba s výbornou dispozíciou, ktorá ju premyslene rozdeľuje na dennú a oddychovú časť – pôdorys domu je priložený:

  • zádverie, denné WC s umývadlom, chodba, obývačka prepojená s kuchyňou a s východom na terasu, 3 samostatné izby a kúpeľňa.

POPIS DOMU:

Rodinný dom Bellova Ves je kvalitná murovaná novostavba obdĺžnikového pôdorysu so sedlovou strechou, ktorú pokrýva strešná krytina. Je precízne postavený z prírodného materiálu – tehly hrúbky 30 cm. Zateplenie obvodových múrov s hrúbkou 18 cm spôsobilo, že rodinný dom je zaradený do najvyššej – nízkoenergetickej triedy „A“.

Dom Bellova Ves je osadený plastovými oknami s izolačným trojsklom a plastovými vstupnými dverami. Na vnútorných stenách sú omietky vymaľované na bielo a podlahu tvorí betónový poter, pripravený na položenie keramickej dlažby a plávajúcej podlahy. V celom dome sú zrealizované optické rozvody pre káblovú televíziu a internet, ktoré môžete napojiť na vlastný satelit, ako aj rozvody na bezpečnostný systém.

Tepelnú pohodu v dome vám v každom ročnom období zabezpečí teplovodné podlahové kúrenie. Môžete ho napojiť na tepelné čerpadlo a klimatizácia, prípravu ktorých máte zrealizovanú. A tak vďaka nemu budete mať náklady na kúrenie a prípravu teplej úžitkovej vody skutočne minimálne – podľa skúseností z doteraz postavených rovnakých rodinných domov je to neuveriteľných cca 50 €/mesiac.

Ak chcete mať v dome aj neodmysliteľný romantický krb, tak si môžete preň nechať od staviteľa dobudovať komín na ľubovoľnom mieste v dome. A či si naň napojíte krb alebo štýlové krbové kachle, je len na vašom vlastnom vkuse.

Tento útulný dom Bellova Ves je postavený do stavu holodomu. Z vonkajšej strany je farebne zladený do moderných farieb – strecha, odkvapy, okná a vstupné dvere sú tmavošedé (antracit), vonkajšia fasáda je biela (bledo-šedá).
Rodinný dom je napojený na inžinierske siete: vodovod, elektrinu a žumpu o objeme 12 m3.

Dom Bellova Ves stojí na rovinatom pozemku s výmerou 563 m2, na ktorom už máte vybetónované chodníky a odstavnú plochu na parkovanie 2 áut. Zbytok pozemku je dostatočne veľký na postavenie bazéna a záhradného domčeka, ako aj na pestovanie okrasných a ovocných drevín, kvetov a vlastnej zeleniny. Vedie k nemu betónová prístupová cesta s osvetlením, takže po lokalite sa môžete bezpečne pohybovať aj vo večerných hodinách.

LOKALITA DOMU:

Tento zaujímavý rodinný dom stojí v tichej, samostatnej lokalite 4 novostavieb. Maximálne súkromie vám zabezpečí oplotenie lokality z každej strany, do ktorej vjazd chráni závora. Pred samotnou závorou sú vybudované ďalšie parkovacia státia pre návštevy vašich priateľov a rodiny, takže do lokality nemusia vstupovať autom. Pozemky medzi jednotlivými domami sú vizuálne oddelené deliacim plotom.

Kľudná obec Bellova Ves leží na Podunajskej nížine vo vzdialenosti 6 km od obce Lehnice, ktorá vám poskytne potrebnú občiansku vybavenosť. Nájdete v nej materskú a základnú školu, potraviny, domáce potreby, lekáreň, poštu, kostol, domov sociálnych služieb pre seniorov, športovú halu a futbalové ihrisko. Okrem turistiky a cykloturistiky môžete pestovať aj vodné športy a rybolov na neďalekom Malom Dunaji.
Do Bratislavy alebo Dunajskej Stredy sa môžete dopravovať autom, autobusom alebo vlakom zo železničnej stanice Lehnice.

VÝHODY DOMU – ODPORÚČAM ZOBRAŤ DO ÚVAHY:

  • kvalitne postavený dom skúseným developerom
  • premyslená dispozícia domu
  • nízkoenergetická stavba domu s nízkymi prevádzkovými nákladmi
  • súkromná lokalita uzatvorená závorou
  • možný odpočet DPH.

CENA DOMU: 157 000 €.


Ak hľadáte nový domov v kľudnej a bezpečnej lokalite, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a príďte si osobne pozrieť tento zaujímavý dom. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár