Pohľad na dom - Dunajská Lužná

PREDANÉ: Dom Dunajská Lužná – vhodný na bývanie i podnikanie

Dunajská Lužná

233 000 €

Popis

Na predaj ponúkam zaujímavý 3 izbový rodinný dom v obci Dunajská Lužná (6 km od Bratislavy, 22 km od okresného mesta Senec), 2-podlažný dom s podlahovou plochou 168 m2 a s výmerou pozemku 601 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:

Dom v Dunajskej Lužnej je samostatne stojaca stavba s nasledovnou dispozíciou (pôdorys domu je priložený).

  • prízemie (64 m2): zádverie, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa s východom na balkón a komorou, obývačka s východom na balkón, 2 izby
  • polosuterén (64 m2): garáž, kotolňa, vodáreň, letná kuchyňa a izba.

POPIS DOMU:

Rodinný dom Dunajská Lužná je murovaná stavba (kváder) takmer štvorcového pôdorysu s obvodovými múrmi hrúbky 30 cm + 10 cm zateplením. Má sedlovú strechu, ktorá je pokrytá kanadským šindlom. Osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, na ktorých sú interiérové žalúzie a sieťky proti hmyzu.

Na vnútorných stenách sú omietky, na podlahe sú položené drevené parkety (obývačka), dlážkovina alebo keramická dlažba. Tepelnú pohodu vám zabezpečí ústredné kúrenie napojené na plynový kotol a zásobník teplej úžitkovej vody. V kúpeľni je zabudovaná vaňa, umývadlo a nájde sa priestor aj na práčku. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka s plynovým sporákom a digestorom. Hneď po ruke máte komoru na odkladanie potravinových zásob a drobného zariadenia na údržbu domácnosti. Z kuchyne môžete vystúpiť na priestranný balkón, ktorý sa ťahá takmer po dĺžke celého domu.

Polosuterén je len čiastočne zapustený do terénu a čiastočne presahuje nad zemský povrch. V časti umiestnenej nad zemským povrchom sú zabudované okná, čo umožňuje prístup priameho denného svetla do priestorov. Časť priestoru (letná kuchyňa a izba) sú vykurované a boli v minulosti používané na dočasné bývanie. V časti priestorov je kotolňa a vodáreň. A časť priestorov slúži ako garáž, do ktorej vojdete dvojkrídlovou oceľovou bránou.

Rodinný dom Dunajská Lužná je napojený na inžinierske siete: elektrinu, plyn a kanalizáciu. Má aj vlastnú studňu a zrealizovanú prípojku vodovodu, na ktorý sa stačí naň napojiť. Dom stojí na rovinatom pozemku s výmerou 601 m2. Pozemok je v zadnej časti pokrytý betónom alebo betónovými panelmi, na ktorých stála v minulosti zámočnícka dielňa a priestor na uloženie polotovarov a hotových výrobkov.

LOKALITA DOMU:

Tento rodinný dom Dunajská Lužná sa nachádza neďaleko centra obce. V obci je dobrá občianska vybavenosť – materská a základná škola, obchody a reštaurácie, zdravotno-relaxačné centrum, kostol, pošta a ostatné služby. Neďaleké 2 prírodné jazerá Nové a Veľké Košariská umožňujú rybolov, potápanie a ostatné vodné športy a poskytujú relax. A na blízkej hrádzi môžete získavať novú kondíciu na bicykli a kolieskových korčuliach.

Do blízkej Bratislavy sa pohodlne dopravíte autom, autobusom alebo vlakom zo stanice ŽSR. Z obce je výborný prístup aj na novovybudovanú diaľnicu a odtiaľ smerom na Žilinu, Brno, Viedeň, Budapešť a do Bratislavy.

VÝHODY DOMU:

  • dom na bývanie a prípadné podnikanie
  • máte možnosť čiastočne zobytniť polosuterén
  • slnečná orientácia domu na sever-východ a juho-západ
  • obec neďaleko Bratislavy
  • okamžite k dispozícii.

CENA DOMU NA PREDAJ: 233 000 €.


Ak hľadáte dom na bývanie a podnikanie blízko Bratislavy, tak dom Dunajská Lužná je výborným riešením. Zavolajte mi na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár