Pozemok pod Kolibou - výhľad na Raču

Pozemok pod Kolibou 372 m2 s excelentným výhľadom

Bratislava - Vinohrady

320 000 €

Popis

Na predaj ponúkam rekreačný pozemok pod KOLIBOU (Bratislava – Na Vtáčniku) s výmerou 372 m2 v súkromnej lokalite na stavbu rekreačnej chaty (domu).

POPIS POZEMKU:

Pekný pozemok pod Kolibou má obdĺžnikový tvar so šírkou 11 m a dĺžkou 25 m. Predná a zadná časť pozemku sú mierne svahovité, je medzi nimi výškový rozdiel cca 3 m, ktorý tvorí prirodzený schod. Priamo na pozemku sú vyvedené inžinierske siete – rozvody elektriny 220/380 V a vodovodu. K prednej a zadnej časti vedú k pozemku asfaltové prístupové cesty s osvetlením. Pozemok má orientáciu severo-východ a juho-západ, je z neho nádherný výhľad na Raču a Malé Karpaty na jednej strane, a na mesto na strane druhej.

VYUŽITIE POZEMKU:

Na pozemku si môžete postaviť murovaný rekreačný dom alebo rekreačnú chatu so zastavanou plochou do 60 m2 a až troma podlažiami. Ako bonus k pozemku máte už teraz k dispozícii projekt takejto modernej stavby (viď. vizualizácie medzi fotografiami), ktorá má nasledovné členenie:

  • 1. podlažie – obslužná časť
  • 2. podlažie – spoločenská časť
  • 3 . podlažie – oddychová časť.

Po postavení a skolaudovaní si môžete na nehnuteľnosti zriadiť trvalý pobyt.

LOKALITA POZEMKU:

Tento zaujímavý pozemok pod Kolibou sa nachádza v lukratívne časti Bratislavy, priamo na úpätí Malých Karpát. Jeho poloha predurčuje aj jeho využitie – či už chcete len tak relaxovať v zeleni a prevetrať si hlavu alebo naberať novú kondíciu, tak neďaleké lesy Malých Karpát sú na to úplne ideálne. Pešo alebo na bicykli…

Zároveň pozemok poskytuje maximálne súkromie – nachádza sa v uzatvorenej, oplotenej lokalite, do ktorej sa dostanete len diaľkovo otváranou bránou. Dovnútra sa tak dostanú len domáci obyvatelia a ich návštevy, a nie žiadni náhodní okoloidúci.

VÝHODY POZEMKU:

  • tiché miesto v lukratívnej časti Bratislavy = pod Kolibou
  • súkromná, oplotená lokalita = vstup len pre domácich a návštevy
  • úpätie Malých Karpát = relax a aktívny oddych po ruke
  • projekt moderného, rekreačného domu = maximálne využitie pozemku

CENA POZEMKU: 320 000 €.


Ak hľadáte lukratívne miesto v Bratislavy a zároveň na úpätí Malých Karpát, tak tento pozemok pod Kolibou čaká práve na vás. ZAVOLAJTE MI čo najskôr na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku, aby vás vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár