Náhľadový obrázok pozemku v Bernolákove

PREDANÉ: Pozemok v Bernolákove 437 m2 so stavebným povolením

Bernolákovo

85 000 €

Popis

Ponúkam na predaj rekreačný pozemok v Bernolákove (8 km od BA, 8 km od SC) s výmerou 437 m2 (samotný pozemok má 383 m2 + podiel na prístupovej ceste má 54 m2) a šírkou 15 m.

POPIS POZEMKU:

Tento pekný pozemok v Bernolákove je rovinatý, oplotený, má pekný obdĺžnikový tvar s ideálnou šírkou 15 m a dĺžkou 25 m. Priamo na pozemok je privedená elektrina a na pozemku je už vyvŕtaná vlastná studňa. Pozemok má výhodnú východo-západnú orientáciu, takže slnečné lúče si môžete užívať v priebehu celého dňa. Môžete ich tak prípadne využiť aj výrobu elektrickej energie zadarmo prostredníctvom fotovoltických paneloch.

Na pozemku v Bernolákove môžete postaviť murovaný dom so zastavanou plochou do 50 m2 a do výšky 2 nadzemných podlaží, teda prízemia a poschodia (podkrovia). Ako bonus k pozemku máte už teraz  právoplatné stavebné povolenie na výstavbu takéhoto 3 izbového domu s podlahovou plochou 80 m2. Nemusíte absolvovať niekoľkomesačný kolotoč s územným a stavebným konaním, ale môžete začať okamžite stavať (pôdorysné usporiadanie a vzhľad domu máte priložené medzi fotografiami).

Ak vám tento typ domu nevyhovuje, nevadí. Môžete začať stavať dom podľa svojich predstáv a neskôr len požiadať o zmenu projektu pred dokončením. Takýchto murovaných domov je okolo pozemku v Bernolákove postavených už asi na 1/3 pozemkoch, ľudia v nich bývajú ako v štandardných rodinných domoch a majú tam aj zriadený trvalý pobyt.

LOKALITA POZEMKU:

Tento zaujímavý pozemok v Bernolákove sa nachádza v tichej lokalite obce – v záhradkárskej osade. Nakoľko sa nachádza na rozhraní obcí Ivanka pri Dunaji a Bernolákovo, tak máte na dosah všetky obchody a služby oboch obcí. Do okresného mesta Senec, ako aj opačným smerom do Bratislavy, to máte len 8 km. Dopraviť sa môžete pohodlne autom alebo autobusom a železničnou dopravou.

VÝHODY POZEMKU:

  • tichá lokalita v blízkosti Bratislava = len 8 km
  • výhodná orientácia na svetové strany = slnečné lúče po celý deň
  • siete priamo na pozemku = netreba nič vybavovať
  • právoplatné stavebné povolenie = možnosť okamžitej výstavby.

CENA POZEMKU NA PREDAJ: 85 000 €


Ak hľadáte vhodné miesto na výstavbu nového domova v blízkosti Bratislavy, a to s možnosťou okamžitej výstavby, tak MI ZAVOLAJTE čo najskôr na telefón 0905 472 808 a príďte si pozrieť tento zaujímavý pozemok. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Video obhliadka

Užitočné odkazy

Obecný úrad Bernolákovo

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár