Usadlosť pri Komárne predáva Miroslav Meňhart

Usadlosť pri Komárne čaká na svojho hospodára

Komárno - Kava

156 000 €

Popis

Na predaj ponúkam usadlosť pri Komárne (8 km od KN, 100 km od BA), ktorá pozostáva z rodinného domu, hospodárskej budovy a pozemku s výmerou 6.547 m2.

POPIS USADLOSTI:

Samostatná usadlosť pozostáva z nasledovných nehnuteľností:

Rodinný dom: jednopodlažný dom so zastavanou plochou 82 m2 tvorí – vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa a kúpeľňa. Stavba obdĺžnikového pôdorysu je postavená z pálenej tehly, je zateplená a má sedlovú strechu pokrytú škridlou. Osadená je drevenými oknami a dverami, na vnútorných stenách je omietka a podlahu tvorí betónový poter. Teplo zabezpečuje pec na pevné palivo.

Hospodárska budova:zastavanú plochu 177 m2 a funkčne je rozdelená na 2 časti. Jednu časť tvorí 1-izbový byt, ktorý pozostáva z 1 izby, kuchyne, samostatného WC a sprchovacieho kúta. Na vnútorných stenách sú omietky, podlahu tvorí betónový poter a teplo taktiež zabezpečuje pec na pevné palivo. Táto časť hospodárskej budovy je zateplená. Väčšiu časť budovy tvoria sklady a chlievy pre domáce zvieratá a výbehom na priestranný pozemok. Celá budova je postavená v kombinácii materiálov pálená tehla-kváder a má sedlovú strechu pokrytú škridlou.

Poľnohospodársky pozemok: orná pôda s výmerou 6.547 m2 je obdĺžnik so šírkou cca 70 m. Je súčasťou úrodnej pôdy Žitného ostrova, mimo záplavovej zóny Váhu. Betónový plot okolo celého pozemku vám dáva istotu, že sa ku vašej úrode nedostane žiadna zver.

Usadlosť je napojená na elektrinu 220/380 V, má vlastnú vŕtanú studňu a žumpu. Dostanete sa do nej z obce Kava po poľnej ceste, popri ktorej vedie chodník z betónových tvárnic.

LOKALITA USADLOSTI:

Z okresného mesta Komárno prejdete 8 km uprostred krásnej prírody po vyasfaltovanej hrádzi rieky Váh do obce Kava, a odtiaľ to máte domov už len 1 km. Rieka Váh tečie vo vzdialenosti 1.5 km a Dunaj vo vzdialenosti 8 km. V blízkosti tak môžete relaxovať chytaním rýb, vodnými športami alebo cykloturistikou po hrádzi. A kompletnú občiansku vybavenosť máte po ruke v Komárne.

VÝHODY USADLOSTI:

  • samostatný, uzatvorený celok
  • možnosť bývania a hospodárenia
  • kľudná lokalita blízko Váhu
  • len 8 km do okresného mesta
  • okamžite k dispozícii.

CENA USADLOSTI NA PREDAJ: 165 000 €.


ZAVOLAJTE MI čo najskôr na telefón 0905 472 808 a príďte si osobne pozrieť túto zaujímavú usadlosť pri Komárne, kde môže v kľude žiť a hospodáriť. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár