1 izbový byt v Lamači - kúpeľňa

PREDANÉ: Veľký 1 izbový byt v Lamači – centrum

Bratislava - Lamač - Studenohorská

127 000 €

Popis

Na predaj ponúkam veľký 1 izbový byt, Bratislava – Lamač – Studenohorská, podlahová plocha bytu je 43 m2, 2. poschodie z 8. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU:

1 izbový byt v Lamači má výbornú dispozíciu (pôdorys bytu je priložený):

  • chodba tvaru L, 1 samostatná izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, kuchyňa a pivničná kobka.

POPIS BYTU:

Priestranný 1 izbový byt v Lamači sa nachádza na druhom z ôsmych poschodí bytového domu, na ktoré vás pohodlne dovezie osobný výťah. Byt je čiastočne upravený – má murované (betónové) jadro, nové elektrické rozvody, osadený je plastovými oknami s izolačným dvojsklom, interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V kúpeľni a na WC je položená keramická dlažba, ostatok bytu pokrýva plávajúca podlaha.

Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia pomerové merače tepla a termostatické ventily, takže tepelnú pohodu a hospodárenie máte plne vo svojich rukách. V kúpeľni je zabudovaný sprchovací kút a nájde sa v nej dostatok miesta aj na automatickú práčku. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka so sporákom, digestorom, umývačkou riadu BOSCH, ako aj priestor na potravinovú skriňu . A naviac – nájde sa v nej dostatok miesta aj pre jedálenský stôl so stoličkami.

1 izbový byt v Lamači má výhodnú východo-západnú orientáciu. Kuchyňa je orientované na východ a na stromoradie pri bytovom dome, takže aj v letných horúčavách budete mať v byte vždy príjemné chladivé prostredie. Izba je orientovaná na západ, takže slnečných lúčov budete mať dostatok najmä vtedy, keď budete doma po práci. Parkovať môžete pohodlne v okolí bytového domu, na parkovisku kúsok od bytu alebo pri Malokarpatskom námestí.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom, v ktorom je umiestnený tento 1 izbový byt v Lamači, stojí uprostred zelene na rozhraní bytových a rodinných domov. Je to panelová stavba, ktorá už prešla čiastočnou rekonštrukciou. Dom je zateplený, má urobené strechu, vymenené plastové okná na schodiskách a vchodové dvere na čip.

LOKALITA BYTU:

Tento priestranný 1 izbový byt v Lamači sa nachádza v centre Lamača – len na skok od Malokarpatského námestia. Z toho vyplýva aj dobrá občianska vybavenosť – v blízkosti je Tesco, obchody, reštaurácia, lekáreň, vonkajšia posilňovňa, multifunkčné a futbalové ihrisko. V okolí sú aj 4 materské školy, 2 základné školy, kostol, domov sociálnych služieb a zimný štadión.

Na opačnej strane je Lidl a trochu ďalej nákupné strediská Bory Mall, OBI, Hornbach a tiež nová moderná nemocnica Bory Mall. Na MHD z bytu v Lamači to máte len pár krokov a na diaľničný obchvat 1 minútu jazdy autom – jedným smerom na Brno, opačným smerom na Žilinu, Viedeň a Budapešť. A Lamač má aj vlastnú stanicu ŽSR, príjemné letné kúpalisko a zimný štadión. Či už chcete len tak relaxovať a prevetrať si hlavu alebo naberať novú kondíciu, tak neďaleké lesy Malých Karpát sú na to úplne ideálne. Pešo alebo na bicykli…

VÝHODY BYTU:

  • priestranný byt s dobrou dispozíciou
  • 8 poschodový bytový dom
  • len 2 byty na poschodí
  • kompletná občianska vybavenosť pre deti i dospelých
  • poloha v centre Lamača
  • blízko do lesov Malých Karpát
  • neprehustená zástavba na rozhraní s rodinnými domami.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 127 000 €

————————————————————————————————-

Ak hľadáte nový domov v kľudnej časti Bratislavy, ale zároveň len na skok do prírody, tak mi zavolajte na telefón 0905 472 808 a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Aby vás nepredbehol niekto iný…

Lokalita

Fotogaléria

Užitočné odkazy

Miestny úrad Bratislava - Lamač

Všetky potrebné informácie o mieste vášho budúceho domova a jeho blízkeho aj širšieho okolia získate na stránkach:

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Dohodnite si obhliadku

Profesionálny realitný maklér:

Ing. Miroslav Meňhart

Telefón:

E-mail:

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Páči sa vám táto nehnuteľnosť? Napíšte mi správu.

Formulár