Služba

Ako rýchlo predať nehnuteľnosť?

Chcete ju predať za maximálnu, ale pritom za reálnu cenu?

Uvažujete o predaji
svojej nehnuteľnosti?

Chcete svoju nehnuteľnosť ponúkať na profesionálnej úrovni?

Pokiaľ ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali “ÁNO”, tak ma kontaktujte ma.

Rád sa s vami stretnem na nezáväznej schôdzke, na ktorej sa môžeme porozprávať o vašich predstavách o predaji.

Ako aj o tom, ako vám môžem pomôcť ja a čo všetko vám môžem v tejto veci ponúknuť.

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s palcom hore

Ako to obyčajne prebieha?

Ideálne je, keď sa prvé stretnutie uskutoční priamo na nehnuteľnosti, lebo vďaka tomu budem nehnuteľnosť vidieť na vlastné oči a budeme sa môcť rozprávať o veľmi konkrétnych veciach.

Predovšetkým ma bude zaujímať, akú vy sám máte predstavu o priebehu predaja tak, aby ste boli maximálne spokojný. Bude ma tiež zaujímať, čo je pre vás dôležitejšie – či cena, aby ste za predaj utŕžili maximálnu sumu peňazí, alebo rýchlosť predaja nehnuteľnosti, ktorou potrebujete riešiť nejakú životnú situáciu.

Nevyhnutné budú aj technické informácie o nehnuteľnosti, ako sú rozmery a vek nehnuteľnosti, z akého materiálu a kedy bola postavená, kedy prebehla prípadná rekonštrukcia. Dôležitý je pripojenie na inžinierske siete a prístupová cesta, ako aj veľkosť pozemku.

Dôležitá je aj občianska vybavenosť obce, ako sú školy, obchody, doprava a možnosti aktívneho oddychu v blízkom alebo širšom okolí. Neodmysliteľná je aj výška mesačných nákladov na bývanie, ako aj o to, čo zo zariadenia a vybavenia zostane v nehnuteľnosti po predaji.

Tieto otázky budú zaujímať nielen potenciálneho kupujúceho, ale aj mňa na našom prvom stretnutí, aby som získal dostatok informácií. Na ich základe zostavím profesionálnu ponuku na predaj vašej nehnuteľnosti tak, aby zabezpečila čo najviac záujemcov o kúpu nehnuteľnosti a vy zinkasovali maximálnu možnú cenu.

Profesionálny realitný maklér - Miroslav Meňhart s kľúčmi

Aká je tá správna cena za vašu nehnuteľnosť?

Na našom stretnutí sa musíme dohodnúť na správnej predajnej cene nehnuteľnosti. Mali by sme ju stanoviť s rozvahou tak, aby sme nepredávali príliš lacno, ale zároveň ani príliš draho. Naša cena by mala byť reálna, a teda pre potencionálneho kupca zaujímavá. Orientačné ceny bytov si môžete predbežne pozrieť  v realitnom barometri Realitne únie SR. 
Je totiž obrovský rozdiel niečo predávať alebo skutočne aj predať!

Ak potrebujete rýchlo predať nehnuteľnosť z akýchkoľvek dôvodov, cena vašej nehnuteľnosti by mala byť mierne nižšia ako cena konkurenčných nehnuteľností v danej lokalite. Pri porovnateľných nehnuteľnostiach je to najdôležitejší faktor, ktorý preváži vo váš prospech.

So stanovením správnej trhovej ceny nehnuteľnosti vám rád pomôžem. Hlavné slovo ako vlastník nehnuteľnosti ale máte vždy vy!

Ak sa chcete ešte pred začiatkom predaja o trhovej cene nezáväzne porozprávať, pozrite si informácie o určení správnej trhovej ceny nehnuteľnosti alebo ma priamo kontaktujte.

A ako ďalej?

Akonáhle budeme mať stanovenú predajnú cenu vašej nehnuteľnosti, ktorá vám bude vyhovovať, dohodneme si ostatné podmienky našej spolupráce, napr. spôsob komunikácie, termíny obhliadok, pravidelné vyhodnocovanie inzercie a ostatné detaily.

V kocke si celý postup predaja môžete prečítať aj v časti Ako pracujem. O všetkých krokoch vás budem naviac telefonicky alebo osobne informovať.

Som tu pre vás

Ak hľadáte partnera na predaj svojej nehnuteľnosti, tak mi zavolajte priamo na telefón 0905 472 808 alebo len jednoducho vyplňte a odošlite Kontaktný formulár a dohodnite si nezáväzné stretnutie ešte dnes.
A do 24 hodín som u vás.

Na stretnutí vám v priebehu 30 minút pomôžem BEZPLATNE navrhnút 
najvýhodnejšiu stratégie pri predaji práve tej vašej nehnuteľnosti.

Meno:

Miroslav Meňhart

Telefón:

Miroslav Meňhart - profesionálny realitný maklér

Kontakt

Napíšte mi

0905 472 808

reality@miroslavmenhart.sk

Maklér pre

Bratislavu a okolie